Uraraka

43 гри ·клубні ігри · остання гра 28 чер 2024
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 28 червня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 43
Win-rate 58.1% 25/43
Бали 36.71 з них 13.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 83.3% 5/6
шериф 66.7% 2/3
мирний 56.0% 14/25
мафія 44.4% 4/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 25 58.1%
мафія 9 20.9%
дон 6 14.0%
шериф 3 7.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
23 гри
Найкращий місяць
листопад 2023 — 58.3% (14/24)
Максимум допів за гру
+1.00 · №15664
Найбільший штраф
−0.50 · №15653

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 8 18.6% 87.5% 7/8
3 5 11.6% 60.0% 3/5
4 4 9.3% 50.0% 2/4
5 6 14.0% 33.3% 2/6
6 3 7.0% 100.0% 3/3
7 4 9.3% 75.0% 3/4
8 3 7.0% 33.3% 1/3
9 4 9.3% 75.0% 3/4
10 6 14.0% 16.7% 1/6
25 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 5 20.0% 100.0% 5/5
3 2 8.0% 50.0% 1/2
4 2 8.0% 0.0% 0/2
5 4 16.0% 25.0% 1/4
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 16.0% 75.0% 3/4
8 2 8.0% 50.0% 1/2
9 2 8.0% 100.0% 2/2
10 4 16.0% 25.0% 1/4
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 0.0% 0/1
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 2 22.2% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 1 11.1% 0.0% 0/1
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 100.0% 1/1
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.