Nastasia Filippovna

120 ігор · остання гра 6 лип 2024
Fort Worth, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 липня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 120 клубні 113 · турнірні 7
Win-rate 55.8% 67/120
Бали 106.69 з них 42.10 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 1.54 13 ПУ
Штрафи 4.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 77.8% 7/9
дон 70.0% 7/10
мафія 57.9% 11/19
мирний 51.2% 42/82

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 82 68.3%
мафія 19 15.8%
дон 10 8.3%
шериф 9 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 3 · бали 5.90 · допи +3.40 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
37 ігор
Найкращий місяць
травень 2023 — 60.0% (15/25)
Максимум допів за гру
+0.80 · №13611
Найбільший штраф
−0.50 · №10555

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
120 ігор · частки рахуються від них
1 10 8.3% 60.0% 6/10
2 12 10.0% 58.3% 7/12
3 15 12.5% 60.0% 9/15
4 9 7.5% 44.4% 4/9
5 17 14.2% 47.1% 8/17
6 16 13.3% 56.3% 9/16
7 17 14.2% 52.9% 9/17
8 8 6.7% 62.5% 5/8
9 12 10.0% 58.3% 7/12
10 4 3.3% 75.0% 3/4
82 гри за мирний · частки рахуються від них
1 5 6.1% 60.0% 3/5
2 9 11.0% 44.4% 4/9
3 11 13.4% 72.7% 8/11
4 7 8.5% 28.6% 2/7
5 13 15.9% 38.5% 5/13
6 14 17.1% 57.1% 8/14
7 8 9.8% 50.0% 4/8
8 5 6.1% 60.0% 3/5
9 7 8.5% 42.9% 3/7
10 3 3.7% 66.7% 2/3
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 44.4% 75.0% 3/4
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.3% 0.0% 0/1
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 3 15.8% 0.0% 0/3
4 1 5.3% 100.0% 1/1
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 50.0% 1/2
7 3 15.8% 66.7% 2/3
8 3 15.8% 66.7% 2/3
9 2 10.5% 50.0% 1/2
10 1 5.3% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 20.0% 100.0% 2/2
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.