Shinigami

68 ігор · остання гра 12 лип 2024
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 липня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 68 клубні 61 · турнірні 7
Win-rate 47.1% 32/68
Бали 52.50 з них 21.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.31
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.67 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 24/48
мафія 50.0% 5/10
дон 33.3% 1/3
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 70.6%
мафія 10 14.7%
шериф 7 10.3%
дон 3 4.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 4 · бали 6.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
50 ігор
Найкращий місяць
березень 2023 — 46.7% (7/15)
Максимум допів за гру
+0.70 · №9854
Найбільший штраф
−0.50 · №11091

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
68 ігор · частки рахуються від них
1 5 7.4% 40.0% 2/5
2 13 19.1% 61.5% 8/13
3 4 5.9% 50.0% 2/4
4 4 5.9% 100.0% 4/4
5 10 14.7% 50.0% 5/10
6 6 8.8% 33.3% 2/6
7 7 10.3% 57.1% 4/7
8 7 10.3% 28.6% 2/7
9 4 5.9% 25.0% 1/4
10 8 11.8% 25.0% 2/8
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 8.3% 50.0% 2/4
2 9 18.8% 77.8% 7/9
3 4 8.3% 50.0% 2/4
4 4 8.3% 100.0% 4/4
5 8 16.7% 50.0% 4/8
6 1 2.1% 0.0% 0/1
7 4 8.3% 50.0% 2/4
8 6 12.5% 33.3% 2/6
9 3 6.2% 33.3% 1/3
10 5 10.4% 0.0% 0/5
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 42.9% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 2 28.6% 50.0% 1/2
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
10 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 2 20.0% 100.0% 2/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 3 30.0% 66.7% 2/3
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.