Айтишник

69 ігор · остання гра 20 лип 2024
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 липня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 69 клубні 65 · турнірні 4
Win-rate 46.4% 32/69
Бали 53.50 з них 21.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 0.50 6 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 56.3% 9/16
шериф 55.6% 5/9
мирний 47.1% 16/34
дон 20.0% 2/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 34 49.3%
мафія 16 23.2%
дон 10 14.5%
шериф 9 13.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 27 з 29 Season 10
У середньому топ-93.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 27 з 29

Останні турніри

27 з 29 топ-93.1%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 4 · перемог 2 · бали 3.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
червень 2024 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.60 · №15638
Найбільший штраф
−0.50 · №11776

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
69 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 4.3% 0.0% 0/3
3 6 8.7% 83.3% 5/6
4 11 15.9% 45.5% 5/11
5 9 13.0% 33.3% 3/9
6 9 13.0% 44.4% 4/9
7 9 13.0% 33.3% 3/9
8 13 18.8% 46.2% 6/13
9 5 7.2% 60.0% 3/5
10 4 5.8% 75.0% 3/4
34 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 8.8% 66.7% 2/3
4 7 20.6% 57.1% 4/7
5 4 11.8% 50.0% 2/4
6 7 20.6% 28.6% 2/7
7 3 8.8% 33.3% 1/3
8 7 20.6% 57.1% 4/7
9 1 2.9% 0.0% 0/1
10 2 5.9% 50.0% 1/2
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 100.0% 1/1
4 2 22.2% 0.0% 0/2
5 2 22.2% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 100.0% 2/2
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 1 11.1% 100.0% 1/1
16 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 100.0% 2/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 2 12.5% 100.0% 2/2
7 3 18.8% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 18.8% 66.7% 2/3
10 1 6.2% 100.0% 1/1
10 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 30.0% 33.3% 1/3
8 4 40.0% 0.0% 0/4
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.