Katana

17 ігор · остання гра 23 сер 2024
Moscow, Russia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 23 серпня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 17 клубні 9 · турнірні 8
Win-rate 35.3% 6/17
Бали 10.20 з них 3.70 допами Середній доп: 0.22
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 66.7% 2/3
мирний 33.3% 3/9
дон 33.3% 1/3
шериф 0.0% 0/2

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 52.9%
мафія 3 17.6%
дон 3 17.6%
шериф 2 11.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 Shmidt's Cup 2022
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 6 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
Shmidt's Cup 2022 30 квітня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 3 · бали 3.50 · допи +0.50 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
17 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №15398

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
17 ігор · частки рахуються від них
1 1 5.9% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 3 17.6% 66.7% 2/3
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 0.0% 0/1
7 1 5.9% 100.0% 1/1
8 4 23.5% 0.0% 0/4
9 2 11.8% 50.0% 1/2
10 3 17.6% 33.3% 1/3
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 22.2% 0.0% 0/2
9 2 22.2% 50.0% 1/2
10 2 22.2% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.