Arestovich

91 гра · остання гра 20 вер 2024
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 20 вересня 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 91 клубні 84 · турнірні 7
Win-rate 38.5% 35/91
Бали 65.15 з них 29.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 9
Середній ЛХ 1.00 9 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 55.6% 10/18
мирний 35.2% 19/54
шериф 33.3% 4/12
дон 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 54 59.3%
мафія 18 19.8%
шериф 12 13.2%
дон 7 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце —
У середньому — місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 —

Останні турніри

—
DFWM Cup 2023. Season 1 30 квітня 2023 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 6 · бали 9.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
84 гри
Найкращий місяць
квітень 2023 — 50.0% (12/24)
Максимум допів за гру
+0.80 · DFWM Cup 2023. Season 1
Найбільший штраф
−0.50 · №11649

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 16 17.6% 37.5% 6/16
2 12 13.2% 41.7% 5/12
3 7 7.7% 0.0% 0/7
4 8 8.8% 12.5% 1/8
5 8 8.8% 37.5% 3/8
6 6 6.6% 50.0% 3/6
7 6 6.6% 50.0% 3/6
8 11 12.1% 36.4% 4/11
9 6 6.6% 66.7% 4/6
10 11 12.1% 54.5% 6/11
54 гри за мирний · частки рахуються від них
1 9 16.7% 33.3% 3/9
2 9 16.7% 33.3% 3/9
3 5 9.3% 0.0% 0/5
4 3 5.6% 33.3% 1/3
5 4 7.4% 25.0% 1/4
6 3 5.6% 66.7% 2/3
7 4 7.4% 50.0% 2/4
8 8 14.8% 37.5% 3/8
9 3 5.6% 33.3% 1/3
10 6 11.1% 50.0% 3/6
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 33.3% 25.0% 1/4
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 0.0% 0/1
4 2 16.7% 0.0% 0/2
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 2 16.7% 100.0% 2/2
10 1 8.3% 0.0% 0/1
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 100.0% 2/2
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 11.1% 0.0% 0/2
5 2 11.1% 0.0% 0/2
6 3 16.7% 33.3% 1/3
7 2 11.1% 50.0% 1/2
8 1 5.6% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 22.2% 75.0% 3/4
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 14.3% 0.0% 0/1
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 1 14.3% 0.0% 0/1
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.