Astra

226 ігор ·клубні ігри · остання гра 12 лис 2024
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 12 листопада 2024, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 226
Win-rate 52.7% 119/226
Бали 192.17 з них 73.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.32
ПУ · перший убитий 20
Середній ЛХ 1.00 19 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.1% 11/18
мафія 52.6% 20/38
мирний 52.0% 78/150
шериф 50.0% 10/20

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 150 66.4%
мафія 38 16.8%
шериф 20 8.8%
дон 18 8.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
81 гра
Найкращий місяць
квітень 2024 — 67.4% (29/43)
Максимум допів за гру
+0.80 · №17688
Найбільший штраф
−0.50 · №14592

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
226 ігор · частки рахуються від них
1 24 10.6% 37.5% 9/24
2 30 13.3% 53.3% 16/30
3 14 6.2% 64.3% 9/14
4 21 9.3% 71.4% 15/21
5 8 3.5% 37.5% 3/8
6 14 6.2% 42.9% 6/14
7 29 12.8% 51.7% 15/29
8 34 15.0% 44.1% 15/34
9 15 6.6% 60.0% 9/15
10 37 16.4% 59.5% 22/37
150 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 18 12.0% 38.9% 7/18
2 19 12.7% 47.4% 9/19
3 7 4.7% 71.4% 5/7
4 14 9.3% 71.4% 10/14
5 5 3.3% 40.0% 2/5
6 10 6.7% 50.0% 5/10
7 18 12.0% 50.0% 9/18
8 23 15.3% 39.1% 9/23
9 11 7.3% 63.6% 7/11
10 25 16.7% 60.0% 15/25
20 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 10.0% 100.0% 2/2
2 3 15.0% 66.7% 2/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 5 25.0% 60.0% 3/5
5 1 5.0% 0.0% 0/1
6 1 5.0% 0.0% 0/1
7 2 10.0% 0.0% 0/2
8 3 15.0% 66.7% 2/3
9 1 5.0% 0.0% 0/1
10 2 10.0% 50.0% 1/2
38 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.3% 0.0% 0/2
2 5 13.2% 60.0% 3/5
3 4 10.5% 50.0% 2/4
4 1 2.6% 100.0% 1/1
5 1 2.6% 0.0% 0/1
6 3 7.9% 33.3% 1/3
7 5 13.2% 80.0% 4/5
8 7 18.4% 57.1% 4/7
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 8 21.1% 50.0% 4/8
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 11.1% 0.0% 0/2
2 3 16.7% 66.7% 2/3
3 3 16.7% 66.7% 2/3
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 1 5.6% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 22.2% 50.0% 2/4
8 1 5.6% 0.0% 0/1
9 1 5.6% 100.0% 1/1
10 2 11.1% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.