ИТАЛЬЯНЕЦ

344 гри за 2026 рік · 686 загалом · остання гра 24 жов 2026
20 турнірів · найближчий — Hollywood Cup 2026, 6 лис
Los Angeles, CA, USA · домашній клуб — LA MafClub
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 43.6% (17/39) 49.6% (63/127) 39 ігор
Доп/гру 0.27 за 39 ігор 0.62 за 127 ігор 39 ігор
Мирний 40.7% (11/27) 46.6% (34/73) 27 ігор
Шериф 60.0% (3/5) 50.0% (5/10) 5 ігор · мало
Мафія 25.0% (1/4) 66.7% (18/27) 4 гри · мало
Дон 66.7% (2/3) 35.3% (6/17) 3 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 344 клубні 243 · турнірні 101
Win-rate 49.7% 171/344
Бали 1070.90 з них 208.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.61
ПУ · перший убитий 23
Середній ЛХ 1.09 22 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.7% 37/63
дон 54.1% 20/37
шериф 51.7% 15/29
мирний 46.0% 99/215

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 215 62.5%
мафія 63 18.3%
дон 37 10.8%
шериф 29 8.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 20 турнірів →

Найближчі турніри

гравець заявлений
6–9 лис триває зараз Hollywood Cup 2026 AML · Лос-Анджелес особистий залік

Нагороди

подіуми та номінації
3 2× третє місце OC Tournament 2 · Сходка Семей 2025

Підсумки за турнірами

Турнірів 20 248 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 24 Сходка Семей 2025
У середньому топ-58.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 8 0 3 з 10
2025 10 0 3 з 24
2024 2 0 6 з 11

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
G.O.A.T 23 серпня 2026 · AML · Ірвайн ігор 10 · перемог 4 · бали 25.50 · допи +3.50 · штраф — · ПУ —
9 з 10 топ-90.0%
НЕ Джентельменс Cup 25–26 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 9 · бали 48.50 · допи +5.50 · штраф — · ПУ —
6 з 20 топ-30.0%
LA LA Land 10–12 липня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 16 · перемог 9 · бали 56.38 · допи +11.63 · штраф — · ПУ —
8 з 11 топ-72.7%
LA Familia Minicup Summer 2026 28 червня 2026 · AML · Лос-Анджелес ігор 10 · перемог 4 · бали 25.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
8 ігор
Без штрафу поспіль
240 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 57.1% (16/28)
Максимум допів за гру
+3.00 · №28093
Найбільший штраф
−1.50 · №27224
ЛХ 3/3
2 гри

Активність

92 ігрові дні, з них 14 турнірних
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
344 гри · частки рахуються від них
1 37 10.8% 51.4% 19/37
2 34 9.9% 58.8% 20/34
3 39 11.3% 43.6% 17/39
4 38 11.0% 34.2% 13/38
5 42 12.2% 54.8% 23/42
6 32 9.3% 43.8% 14/32
7 39 11.3% 59.0% 23/39
8 27 7.8% 51.9% 14/27
9 24 7.0% 54.2% 13/24
10 32 9.3% 46.9% 15/32
215 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 28 13.0% 50.0% 14/28
2 16 7.4% 50.0% 8/16
3 26 12.1% 50.0% 13/26
4 20 9.3% 30.0% 6/20
5 25 11.6% 40.0% 10/25
6 18 8.4% 50.0% 9/18
7 25 11.6% 44.0% 11/25
8 13 6.0% 38.5% 5/13
9 18 8.4% 55.6% 10/18
10 26 12.1% 50.0% 13/26
29 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 13.8% 75.0% 3/4
2 4 13.8% 100.0% 4/4
3 6 20.7% 16.7% 1/6
4 5 17.2% 40.0% 2/5
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 6.9% 50.0% 1/2
7 2 6.9% 50.0% 1/2
8 4 13.8% 75.0% 3/4
9 1 3.4% 0.0% 0/1
10 1 3.4% 0.0% 0/1
63 гри за мафія · частки рахуються від них
1 2 3.2% 50.0% 1/2
2 12 19.0% 58.3% 7/12
3 3 4.8% 33.3% 1/3
4 9 14.3% 33.3% 3/9
5 13 20.6% 92.3% 12/13
6 5 7.9% 20.0% 1/5
7 8 12.7% 87.5% 7/8
8 5 7.9% 40.0% 2/5
9 3 4.8% 66.7% 2/3
10 3 4.8% 33.3% 1/3
37 ігор за дон · частки рахуються від них
1 3 8.1% 33.3% 1/3
2 2 5.4% 50.0% 1/2
3 4 10.8% 50.0% 2/4
4 4 10.8% 50.0% 2/4
5 4 10.8% 25.0% 1/4
6 7 18.9% 42.9% 3/7
7 4 10.8% 100.0% 4/4
8 5 13.5% 80.0% 4/5
9 2 5.4% 50.0% 1/2
10 2 5.4% 50.0% 1/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.