Kapellan

76 ігор · остання гра 17 чер 2025
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 17 червня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 76 клубні 69 · турнірні 7
Win-rate 52.6% 40/76
Бали 62.84 з них 22.80 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 0.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 58.8% 30/51
дон 55.6% 5/9
мафія 33.3% 3/9
шериф 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 51 67.1%
мафія 9 11.8%
дон 9 11.8%
шериф 7 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 10 Rookie Cup DFWM
У середньому топ-70.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 7 з 10

Останні турніри

7 з 10 топ-70.0%
Rookie Cup DFWM 3 травня 2025 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 3 · бали 5.40 · допи +2.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
76 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · Rookie Cup DFWM

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
76 ігор · частки рахуються від них
1 7 9.2% 42.9% 3/7
2 9 11.8% 44.4% 4/9
3 10 13.2% 50.0% 5/10
4 6 7.9% 50.0% 3/6
5 2 2.6% 50.0% 1/2
6 9 11.8% 55.6% 5/9
7 8 10.5% 50.0% 4/8
8 11 14.5% 72.7% 8/11
9 12 15.8% 41.7% 5/12
10 2 2.6% 100.0% 2/2
51 гра за мирний · частки рахуються від них
1 6 11.8% 50.0% 3/6
2 4 7.8% 50.0% 2/4
3 6 11.8% 50.0% 3/6
4 3 5.9% 33.3% 1/3
5 1 2.0% 0.0% 0/1
6 7 13.7% 71.4% 5/7
7 7 13.7% 57.1% 4/7
8 8 15.7% 75.0% 6/8
9 7 13.7% 57.1% 4/7
10 2 3.9% 100.0% 2/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 1 14.3% 0.0% 0/1
8 2 28.6% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 33.3% 33.3% 1/3
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 22.2% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 3 33.3% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.