s1mple

155 ігор · остання гра 8 сер 2025
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 8 серпня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 155 клубні 148 · турнірні 7
Win-rate 45.8% 71/155
Бали 122.58 з них 51.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.33
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.10 10 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 58.3% 7/12
шериф 46.2% 6/13
мирний 46.1% 41/89
мафія 41.5% 17/41

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 89 57.4%
мафія 41 26.5%
шериф 13 8.4%
дон 12 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 13 YOJ Cup
У середньому топ-46.2% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 6 з 13

Останні турніри

6 з 13 топ-46.2%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 2 · бали 5.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
54 гри
Найкращий місяць
квітень 2024 — 50.0% (10/20)
Максимум допів за гру
+0.90 · №15658
Найбільший штраф
−0.50 · №16312

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
155 ігор · частки рахуються від них
1 28 18.1% 46.4% 13/28
2 29 18.7% 48.3% 14/29
3 24 15.5% 45.8% 11/24
4 23 14.8% 47.8% 11/23
5 11 7.1% 72.7% 8/11
6 11 7.1% 27.3% 3/11
7 5 3.2% 60.0% 3/5
8 6 3.9% 66.7% 4/6
9 4 2.6% 25.0% 1/4
10 14 9.0% 21.4% 3/14
89 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 16 18.0% 37.5% 6/16
2 16 18.0% 56.3% 9/16
3 17 19.1% 35.3% 6/17
4 12 13.5% 41.7% 5/12
5 5 5.6% 100.0% 5/5
6 4 4.5% 25.0% 1/4
7 4 4.5% 50.0% 2/4
8 4 4.5% 75.0% 3/4
9 2 2.2% 50.0% 1/2
10 9 10.1% 33.3% 3/9
13 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.7% 0.0% 0/1
2 2 15.4% 50.0% 1/2
3 2 15.4% 50.0% 1/2
4 4 30.8% 75.0% 3/4
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 1 7.7% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.7% 0.0% 0/1
41 гра за мафія · частки рахуються від них
1 9 22.0% 77.8% 7/9
2 9 22.0% 22.2% 2/9
3 3 7.3% 66.7% 2/3
4 6 14.6% 33.3% 2/6
5 4 9.8% 50.0% 2/4
6 5 12.2% 20.0% 1/5
7 1 2.4% 100.0% 1/1
8 1 2.4% 0.0% 0/1
9 1 2.4% 0.0% 0/1
10 2 4.9% 0.0% 0/2
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 2 16.7% 100.0% 2/2
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 1 8.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.