Medusa

26 ігор ·клубні ігри · остання гра 22 сер 2025
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 22 серпня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 26
Win-rate 38.5% 10/26
Бали 17.30 з них 7.80 допами · штраф віднято Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 6/6
мирний 25.0% 4/16
шериф 0.0% 0/1
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 16 61.5%
мафія 6 23.1%
дон 3 11.5%
шериф 1 3.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
24 гри
Максимум допів за гру
+0.30 · №23867
Найбільший штраф
−0.50 · №23862

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 11.5% 66.7% 2/3
4 2 7.7% 50.0% 1/2
5 3 11.5% 33.3% 1/3
6 2 7.7% 100.0% 2/2
7 3 11.5% 33.3% 1/3
8 3 11.5% 33.3% 1/3
9 5 19.2% 20.0% 1/5
10 5 19.2% 20.0% 1/5
16 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 1 6.2% 100.0% 1/1
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 100.0% 1/1
7 2 12.5% 0.0% 0/2
8 2 12.5% 0.0% 0/2
9 2 12.5% 0.0% 0/2
10 5 31.2% 20.0% 1/5
1 гра за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 100.0% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 100.0% 1/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 100.0% 1/1
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 66.7% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.