Groza

158 ігор · остання гра 3 жов 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 жовтня 2025, DFWM Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 158 клубні 136 · турнірні 22
Win-rate 45.6% 72/158
Бали 113.92 з них 39.55 допами · штраф віднято Середній доп: 0.25
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 1.17 12 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 67.6% 25/37
дон 53.3% 8/15
мирний 37.0% 34/92
шериф 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 92 58.2%
мафія 37 23.4%
дон 15 9.5%
шериф 14 8.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 12 Carolina Cup 2022
У середньому топ-80.6% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 20 з 20
2023 1 0 10 з 12
2022 1 0 7 з 12

Останні турніри

20 з 20 топ-100.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 1 · бали 3.57 · допи +2.40 · штраф — · ПУ 1
10 з 12 топ-83.3%
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 7 · перемог 2 · бали 4.25 · допи +2.25 · штраф — · ПУ —
7 з 12 топ-58.3%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
105 ігор
Найкращий місяць
жовтень 2024 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №21773
Найбільший штраф
−0.50 · №21785

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
158 ігор · частки рахуються від них
1 26 16.5% 34.6% 9/26
2 18 11.4% 27.8% 5/18
3 12 7.6% 41.7% 5/12
4 14 8.9% 35.7% 5/14
5 17 10.8% 35.3% 6/17
6 17 10.8% 52.9% 9/17
7 16 10.1% 50.0% 8/16
8 12 7.6% 41.7% 5/12
9 9 5.7% 66.7% 6/9
10 17 10.8% 82.4% 14/17
92 гри за мирний · частки рахуються від них
1 18 19.6% 33.3% 6/18
2 11 12.0% 18.2% 2/11
3 8 8.7% 62.5% 5/8
4 3 3.3% 33.3% 1/3
5 9 9.8% 22.2% 2/9
6 12 13.0% 41.7% 5/12
7 8 8.7% 25.0% 2/8
8 8 8.7% 12.5% 1/8
9 6 6.5% 66.7% 4/6
10 9 9.8% 66.7% 6/9
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 4 28.6% 25.0% 1/4
2 1 7.1% 0.0% 0/1
3 1 7.1% 0.0% 0/1
4 3 21.4% 66.7% 2/3
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 1 7.1% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 7.1% 100.0% 1/1
37 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 5.4% 100.0% 2/2
2 5 13.5% 60.0% 3/5
3 3 8.1% 0.0% 0/3
4 6 16.2% 33.3% 2/6
5 3 8.1% 66.7% 2/3
6 2 5.4% 100.0% 2/2
7 5 13.5% 60.0% 3/5
8 3 8.1% 100.0% 3/3
9 2 5.4% 100.0% 2/2
10 6 16.2% 100.0% 6/6
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 13.3% 0.0% 0/2
5 2 13.3% 50.0% 1/2
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 3 20.0% 100.0% 3/3
8 1 6.7% 100.0% 1/1
9 1 6.7% 0.0% 0/1
10 1 6.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.