Wild

29 ігор за 2026 рік · 39 загалом · остання гра 24 лип 2026
Dallas, TX, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2026, DFWM Club.

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 29
Win-rate 51.7% 15/29
Бали 37.00 штраф віднято
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
мирний 52.6% 10/19
шериф 50.0% 1/2
дон 25.0% 1/4

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 19 65.5%
мафія 4 13.8%
дон 4 13.8%
шериф 2 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 10 з 12 Bride's Cup
У середньому топ-83.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 10 з 12

Останні турніри

10 з 12 топ-83.3%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 7 · перемог 3 · бали 4.50 · допи +2.00 · штраф −0.50 · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
16 ігор
Найбільший штраф
−0.50 · №26870

Активність

11 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
29 ігор · частки рахуються від них
1 6 20.7% 83.3% 5/6
2 5 17.2% 20.0% 1/5
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 5 17.2% 40.0% 2/5
5 1 3.4% 100.0% 1/1
6 2 6.9% 100.0% 2/2
7 1 3.4% 100.0% 1/1
8 1 3.4% 0.0% 0/1
9 2 6.9% 50.0% 1/2
10 3 10.3% 33.3% 1/3
19 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 26.3% 100.0% 5/5
2 3 15.8% 0.0% 0/3
3 2 10.5% 50.0% 1/2
4 3 15.8% 33.3% 1/3
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 2 10.5% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 5.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 10.5% 0.0% 0/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 50.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 25.0% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 2 50.0% 50.0% 1/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.