Big Bend

45 ігор за 2026 рік · 288 загалом · остання гра 24 лип 2026
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 24 липня 2026, DFWM Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 45 клубні 35 · турнірні 10
Win-rate 46.7% 21/45
Бали 65.30 з них 2.60 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 50.0% 6/12
мирний 48.1% 13/27
шериф 33.3% 1/3
дон 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 60.0%
мафія 12 26.7%
шериф 3 6.7%
дон 3 6.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 10 DFWM CUP 2025 FINALS
У середньому топ-65.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 5 з 10
2025 1 0 8 з 10

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 5 · бали 17.80 · допи +2.60 · штраф — · ПУ 2
8 з 10 топ-80.0%
Rookie Cup DFWM 3 травня 2025 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 2 · бали 5.20 · допи +3.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
45 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 56.3% (9/16)
Максимум допів за гру
+0.80 · DFWM CUP 2025 FINALS

Активність

10 ігрових днів, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
45 ігор · частки рахуються від них
1 2 4.4% 100.0% 2/2
2 2 4.4% 50.0% 1/2
3 4 8.9% 75.0% 3/4
4 6 13.3% 66.7% 4/6
5 5 11.1% 20.0% 1/5
6 5 11.1% 60.0% 3/5
7 9 20.0% 33.3% 3/9
8 5 11.1% 40.0% 2/5
9 4 8.9% 25.0% 1/4
10 3 6.7% 33.3% 1/3
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 7.4% 100.0% 2/2
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 2 7.4% 50.0% 1/2
4 4 14.8% 75.0% 3/4
5 3 11.1% 33.3% 1/3
6 3 11.1% 66.7% 2/3
7 3 11.1% 33.3% 1/3
8 3 11.1% 33.3% 1/3
9 2 7.4% 0.0% 0/2
10 3 11.1% 33.3% 1/3
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 66.7% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 3 25.0% 33.3% 1/3
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 33.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.