Бубусик

43 гри за 2026 рік · 202 загалом · остання гра 30 жов 2026
1 турнір ·1× переможець
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 28.6% (2/7) 60.0% (6/10) 7 ігор · мало
Доп/гру 0.10 за 7 ігор 0.02 за 10 ігор 7 ігор · мало
Мирний 33.3% (2/6) 100.0% (4/4) 6 ігор · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія 0.0% (0/1) 33.3% (1/3) 1 гра · мало
Дон — 100.0% (1/1) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 43 клубні 33 · турнірні 10
Win-rate 46.5% 20/43
Бали 69.60 з них 7.80 допами Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.14 7 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 75.0% 3/4
мирний 51.9% 14/27
шериф 25.0% 1/4
мафія 25.0% 2/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 27 62.8%
мафія 8 18.6%
шериф 4 9.3%
дон 4 9.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець DFWM CUP 2025 FINALS

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 10 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 DFWM CUP 2025 FINALS
У середньому топ-10.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 1 з 10

Останні турніри

1 з 10 перемога
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 6 · бали 22.40 · допи +6.20 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
43 гри
Максимум допів за гру
+1.60 · DFWM CUP 2025 FINALS

Активність

14 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 7 16.3% 42.9% 3/7
2 4 9.3% 75.0% 3/4
3 6 14.0% 33.3% 2/6
4 1 2.3% 0.0% 0/1
5 2 4.7% 50.0% 1/2
6 4 9.3% 100.0% 4/4
7 1 2.3% 0.0% 0/1
8 9 20.9% 22.2% 2/9
9 4 9.3% 50.0% 2/4
10 5 11.6% 60.0% 3/5
27 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 5 18.5% 40.0% 2/5
2 2 7.4% 50.0% 1/2
3 4 14.8% 50.0% 2/4
4 1 3.7% 0.0% 0/1
5 2 7.4% 50.0% 1/2
6 2 7.4% 100.0% 2/2
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 4 14.8% 50.0% 2/4
9 2 7.4% 50.0% 1/2
10 4 14.8% 75.0% 3/4
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу
8 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 25.0% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 25.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 3 37.5% 0.0% 0/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 50.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 0.0% 0/1
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.