Master_DFWM

41 гра за 2026 рік · 233 загалом · остання гра 30 жов 2026
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (4/6) 54.2% (13/24) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 6 ігор 0.03 за 24 гри 6 ігор · мало
Мирний 50.0% (1/2) 40.0% (6/15) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) 85.7% (6/7) 2 гри · мало
Дон 50.0% (1/2) 50.0% (1/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 41
Win-rate 53.7% 22/41
Бали 56.80 з них 0.90 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.25 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 81.8% 9/11
шериф 66.7% 2/3
мирний 40.9% 9/22
дон 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 53.7%
мафія 11 26.8%
дон 5 12.2%
шериф 3 7.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Rookie Cup DFWM

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Rookie Cup DFWM
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Rookie Cup DFWM 3 травня 2025 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 4 · бали 7.70 · допи +3.70 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
41 гра
Максимум допів за гру
+0.50 · №28810

Активність

14 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
41 гра · частки рахуються від них
1 2 4.9% 50.0% 1/2
2 4 9.8% 75.0% 3/4
3 7 17.1% 57.1% 4/7
4 8 19.5% 37.5% 3/8
5 3 7.3% 0.0% 0/3
6 1 2.4% 100.0% 1/1
7 5 12.2% 60.0% 3/5
8 5 12.2% 80.0% 4/5
9 5 12.2% 60.0% 3/5
10 1 2.4% 0.0% 0/1
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 13.6% 66.7% 2/3
3 3 13.6% 66.7% 2/3
4 6 27.3% 33.3% 2/6
5 3 13.6% 0.0% 0/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 4.5% 0.0% 0/1
8 2 9.1% 50.0% 1/2
9 4 18.2% 50.0% 2/4
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
11 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 9.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 27.3% 66.7% 2/3
4 1 9.1% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 4 36.4% 75.0% 3/4
8 2 18.2% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.