DOC (Texas)

48 ігор за 2026 рік · 215 загалом · остання гра 27 жов 2026
Grapevine, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 33.3% (1/3) 27.8% (5/18) 3 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 3 гри 0.02 за 18 ігор 3 гри · мало
Мирний 0.0% (0/1) 25.0% (3/12) 1 гра · мало
Шериф — 50.0% (1/2) 0 ігор
Мафія — 50.0% (1/2) 0 ігор
Дон 50.0% (1/2) 0.0% (0/2) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 48
Win-rate 37.5% 18/48
Бали 64.90 з них 0.80 допами Середній доп: 0.02
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 1.00 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 44.4% 4/9
дон 42.9% 3/7
мирний 28.6% 8/28

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 28 58.3%
мафія 9 18.8%
дон 7 14.6%
шериф 4 8.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 9 з 10 Rookie Cup DFWM
У середньому топ-90.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 9 з 10

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Rookie Cup DFWM 3 травня 2025 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 2 · бали 4.30 · допи +2.30 · штраф — · ПУ —
—
New school 3 16 березня 2025 · AML · Нью-Йорк ігор 10 · перемог 5 · бали 4.70 · допи +−0.30 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
48 ігор
Максимум допів за гру
+0.20 · №28563

Активність

15 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
48 ігор · частки рахуються від них
1 5 10.4% 40.0% 2/5
2 4 8.3% 0.0% 0/4
3 5 10.4% 40.0% 2/5
4 9 18.8% 66.7% 6/9
5 2 4.2% 0.0% 0/2
6 2 4.2% 50.0% 1/2
7 7 14.6% 28.6% 2/7
8 7 14.6% 28.6% 2/7
9 4 8.3% 25.0% 1/4
10 3 6.2% 66.7% 2/3
28 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 10.7% 0.0% 0/3
2 4 14.3% 0.0% 0/4
3 2 7.1% 0.0% 0/2
4 4 14.3% 100.0% 4/4
5 1 3.6% 0.0% 0/1
6 2 7.1% 50.0% 1/2
7 5 17.9% 20.0% 1/5
8 5 17.9% 20.0% 1/5
9 1 3.6% 0.0% 0/1
10 1 3.6% 100.0% 1/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 2 50.0% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 22.2% 50.0% 1/2
4 1 11.1% 100.0% 1/1
5 1 11.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 11.1% 0.0% 0/1
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 1 11.1% 0.0% 0/1
10 2 22.2% 50.0% 1/2
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 3 42.9% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.