ПК

87 ігор за 2026 рік · 766 загалом · остання гра 30 жов 2026
Garland, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 37.5% (3/8) 52.4% (11/21) 8 ігор · мало
Доп/гру 0.10 за 8 ігор 0.04 за 21 гру 8 ігор · мало
Мирний 33.3% (1/3) 27.3% (3/11) 3 гри · мало
Шериф 0.0% (0/2) 60.0% (3/5) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (2/2) 100.0% (4/4) 2 гри · мало
Дон 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 87 клубні 77 · турнірні 10
Win-rate 55.2% 48/87
Бали 133.40 з них 6.70 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 1.08 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 84.2% 16/19
мирний 50.0% 26/52
дон 50.0% 3/6
шериф 30.0% 3/10

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 52 59.8%
мафія 19 21.8%
шериф 10 11.5%
дон 6 6.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце DFWM CUP 2025 FINALS
3 1× третє місце Season 10

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 55 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 DFWM CUP 2025 FINALS
У середньому топ-41.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 2 з 10
2025 3 0 5 з 10
2024 1 0 3 з 29

Останні турніри

2 з 10 топ-20.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 6 · бали 19.90 · допи +3.60 · штраф — · ПУ 3
9 з 20 топ-45.0%
Viking Cup 11–12 жовтня 2025 · AML · Х'юстон ігор 12 · перемог 6 · бали 8.09 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 2
5 з 10 топ-50.0%
Кубок им. Михалыча 21 вересня 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 7 · бали 18.20 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 3
8 з 10 топ-80.0%
ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship 8 лютого 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 8.73 · допи +4.60 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
87 ігор
Найкращий місяць
травень 2026 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №26790
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

25 ігрових днів, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
87 ігор · частки рахуються від них
1 10 11.5% 20.0% 2/10
2 17 19.5% 70.6% 12/17
3 4 4.6% 25.0% 1/4
4 8 9.2% 75.0% 6/8
5 9 10.3% 77.8% 7/9
6 5 5.7% 60.0% 3/5
7 6 6.9% 66.7% 4/6
8 6 6.9% 16.7% 1/6
9 7 8.0% 42.9% 3/7
10 15 17.2% 60.0% 9/15
52 гри за мирний · частки рахуються від них
1 8 15.4% 0.0% 0/8
2 10 19.2% 60.0% 6/10
3 3 5.8% 33.3% 1/3
4 4 7.7% 75.0% 3/4
5 3 5.8% 100.0% 3/3
6 4 7.7% 50.0% 2/4
7 4 7.7% 75.0% 3/4
8 3 5.8% 33.3% 1/3
9 4 7.7% 25.0% 1/4
10 9 17.3% 66.7% 6/9
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 20.0% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 20.0% 50.0% 1/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 1 10.0% 0.0% 0/1
10 2 20.0% 0.0% 0/2
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 21.1% 100.0% 4/4
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 21.1% 75.0% 3/4
5 3 15.8% 100.0% 3/3
6 1 5.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 10.5% 0.0% 0/2
9 2 10.5% 100.0% 2/2
10 3 15.8% 100.0% 3/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 2 33.3% 100.0% 2/2
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.