Любовник

88 ігор за 2026 рік · 700 загалом · остання гра 27 жов 2026
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 66.7% (4/6) 58.8% (10/17) 6 ігор · мало
Доп/гру 0.30 за 6 ігор 0.04 за 17 ігор 6 ігор · мало
Мирний 66.7% (2/3) 44.4% (4/9) 3 гри · мало
Шериф 0.0% (0/1) 100.0% (1/1) 1 гра · мало
Мафія 100.0% (1/1) 75.0% (3/4) 1 гра · мало
Дон 100.0% (1/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 88 клубні 78 · турнірні 10
Win-rate 52.3% 46/88
Бали 135.50 з них 7.40 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 1.50 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 69.2% 9/13
шериф 55.6% 5/9
мафія 52.6% 10/19
мирний 46.8% 22/47

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 47 53.4%
мафія 19 21.6%
дон 13 14.8%
шериф 9 10.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 6 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 6 59 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 3 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 DFWM CUP 2025 FINALS
У середньому топ-39.1% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 3 з 10
2025 2 0 3 з 10
2024 3 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 5 · бали 18.30 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 1
3 з 10 топ-30.0%
Кубок им. Михалыча 21 вересня 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 5 · бали 18.40 · допи +3.40 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
ФИНАЛ ГОДА 2024 DFWM Championship 8 лютого 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 3 · бали 10.58 · допи +7.20 · штраф — · ПУ 3
—
Grand Prix Miami Teams 8–10 листопада 2024 · AML · Маямі ігор 16 · перемог 9 · бали 50.50 · допи +5.75 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
88 ігор
Найкращий місяць
березень 2026 — 64.7% (11/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · DFWM CUP 2025 FINALS

Активність

22 ігрові дні, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
88 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 2.3% 100.0% 2/2
3 3 3.4% 66.7% 2/3
4 8 9.1% 50.0% 4/8
5 15 17.0% 33.3% 5/15
6 12 13.6% 50.0% 6/12
7 21 23.9% 52.4% 11/21
8 8 9.1% 62.5% 5/8
9 9 10.2% 55.6% 5/9
10 10 11.4% 60.0% 6/10
47 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 2.1% 100.0% 1/1
3 3 6.4% 66.7% 2/3
4 3 6.4% 33.3% 1/3
5 7 14.9% 28.6% 2/7
6 6 12.8% 66.7% 4/6
7 12 25.5% 41.7% 5/12
8 5 10.6% 60.0% 3/5
9 4 8.5% 50.0% 2/4
10 6 12.8% 33.3% 2/6
9 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 22.2% 50.0% 1/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 33.3% 33.3% 1/3
8 2 22.2% 50.0% 1/2
9 2 22.2% 100.0% 2/2
10 0 0.0% — жодного разу
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 10.5% 50.0% 1/2
5 6 31.6% 33.3% 2/6
6 4 21.1% 0.0% 0/4
7 3 15.8% 100.0% 3/3
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 15.8% 100.0% 3/3
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 3 23.1% 66.7% 2/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 15.4% 100.0% 2/2
7 3 23.1% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 1 7.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.