Cherry Pie

63 гри за 2026 рік · 576 загалом · остання гра 9 жов 2026
Dallas, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 50.0% (1/2) 38.9% (7/18) 2 гри · мало
Доп/гру 0.00 за 2 гри 0.02 за 18 ігор 2 гри · мало
Мирний 50.0% (1/2) 35.7% (5/14) 2 гри · мало
Шериф — 0.0% (0/2) 0 ігор
Мафія — 100.0% (2/2) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 63 клубні 53 · турнірні 10
Win-rate 47.6% 30/63
Бали 94.20 з них 4.40 допами Середній доп: 0.07
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.17 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 69.2% 9/13
дон 50.0% 3/6
мирний 43.9% 18/41
шериф 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 41 65.1%
мафія 13 20.6%
дон 6 9.5%
шериф 3 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 26 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 Кубок им. Михалыча
У середньому топ-48.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 6 з 10
2025 1 0 4 з 10
2024 1 0 13 з 29

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 17.50 · допи +3.30 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
Кубок им. Михалыча 21 вересня 2025 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 7 · бали 18.30 · допи +1.10 · штраф — · ПУ 1
13 з 29 топ-44.8%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 6 · перемог 3 · бали 4.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
63 гри
Найкращий місяць
січень 2026 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · DFWM CUP 2025 FINALS

Активність

22 ігрові дні, з них 1 турнірний
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
63 гри · частки рахуються від них
1 16 25.4% 56.3% 9/16
2 10 15.9% 50.0% 5/10
3 2 3.2% 50.0% 1/2
4 4 6.3% 25.0% 1/4
5 4 6.3% 0.0% 0/4
6 1 1.6% 0.0% 0/1
7 7 11.1% 57.1% 4/7
8 4 6.3% 50.0% 2/4
9 4 6.3% 75.0% 3/4
10 11 17.5% 45.5% 5/11
41 гра за мирний · частки рахуються від них
1 12 29.3% 50.0% 6/12
2 8 19.5% 50.0% 4/8
3 1 2.4% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 7.3% 0.0% 0/3
6 1 2.4% 0.0% 0/1
7 4 9.8% 50.0% 2/4
8 3 7.3% 66.7% 2/3
9 3 7.3% 66.7% 2/3
10 6 14.6% 33.3% 2/6
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 0.0% 0/1
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 23.1% 66.7% 2/3
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 2 15.4% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 15.4% 50.0% 1/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 3 23.1% 66.7% 2/3
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 1 16.7% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.