snake

105 ігор за 2026 рік · 371 загалом · остання гра 30 жов 2026
2 турніри ·1× переможець
Irving, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 31.3% (5/16) 44.8% (13/29) 16 ігор
Доп/гру 0.01 за 16 ігор 0.03 за 29 ігор 16 ігор
Мирний 33.3% (4/12) 43.8% (7/16) 12 ігор · мало
Шериф 0.0% (0/2) 50.0% (2/4) 2 гри · мало
Мафія 50.0% (1/2) 50.0% (3/6) 2 гри · мало
Дон — 33.3% (1/3) 0 ігор

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 105 клубні 95 · турнірні 10
Win-rate 38.1% 40/105
Бали 142.70 з них 5.80 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 13
Середній ЛХ 1.23 13 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 52.9% 9/17
мирний 37.1% 23/62
дон 35.7% 5/14
шериф 25.0% 3/12

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 59.0%
мафія 17 16.2%
дон 14 13.3%
шериф 12 11.4%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Rookie Cup DFWM

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 17 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Rookie Cup DFWM
У середньому топ-45.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2026 1 0 8 з 10
2025 1 0 1 з 10

Останні турніри

8 з 10 топ-80.0%
DFWM CUP 2025 FINALS 11 січня 2026 · AML · Ірвінг ігор 10 · перемог 4 · бали 16.40 · допи +2.20 · штраф — · ПУ 1
1 з 10 перемога
Rookie Cup DFWM 3 травня 2025 · AML · Ірвінг ігор 7 · перемог 4 · бали 10.03 · допи +5.70 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
105 ігор
Найкращий місяць
січень 2026 — 40.0% (10/25)
Максимум допів за гру
+0.80 · №26096

Активність

31 ігровий день, з них 1 турнірний · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
105 ігор · частки рахуються від них
1 2 1.9% 50.0% 1/2
2 4 3.8% 50.0% 2/4
3 5 4.8% 0.0% 0/5
4 15 14.3% 20.0% 3/15
5 27 25.7% 40.7% 11/27
6 25 23.8% 48.0% 12/25
7 10 9.5% 40.0% 4/10
8 9 8.6% 55.6% 5/9
9 6 5.7% 0.0% 0/6
10 2 1.9% 100.0% 2/2
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 1 1.6% 100.0% 1/1
2 1 1.6% 100.0% 1/1
3 1 1.6% 0.0% 0/1
4 8 12.9% 12.5% 1/8
5 21 33.9% 42.9% 9/21
6 13 21.0% 38.5% 5/13
7 5 8.1% 40.0% 2/5
8 7 11.3% 42.9% 3/7
9 4 6.5% 0.0% 0/4
10 1 1.6% 100.0% 1/1
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 25.0% 0.0% 0/3
4 4 33.3% 25.0% 1/4
5 2 16.7% 0.0% 0/2
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 1 8.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 5.9% 0.0% 0/1
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 1 5.9% 0.0% 0/1
4 1 5.9% 0.0% 0/1
5 2 11.8% 100.0% 2/2
6 7 41.2% 57.1% 4/7
7 1 5.9% 0.0% 0/1
8 1 5.9% 100.0% 1/1
9 1 5.9% 0.0% 0/1
10 1 5.9% 100.0% 1/1
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 14.3% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 2 14.3% 0.0% 0/2
6 3 21.4% 66.7% 2/3
7 3 21.4% 33.3% 1/3
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 1 7.1% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.