Llirik

21 гра за 2026 рік · 329 загалом · остання гра 30 жов 2026
Plano, TX, USA · домашній клуб — DFWM Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 42.9% (3/7) 0.0% (0/1) 7 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 7 ігор 0.00 за 1 гру 7 ігор · мало
Мирний 25.0% (1/4) — 4 гри · мало
Шериф 50.0% (1/2) 0.0% (0/1) 2 гри · мало
Мафія 100.0% (1/1) — 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 21
Win-rate 47.6% 10/21
Бали 27.00
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 0.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 1/1
мафія 66.7% 2/3
шериф 50.0% 4/8
мирний 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 9 42.9%
шериф 8 38.1%
мафія 3 14.3%
дон 1 4.8%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 4 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 22 з 29 Season 10
У середньому топ-75.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 22 з 29

Останні турніри

22 з 29 топ-75.9%
Season 10 12 січня – 10 лютого 2024 · AML · Ірвінг ігор 4 · перемог 3 · бали 4.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
2 гри
Без штрафу поспіль
21 гра

Активність

9 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
21 гра · частки рахуються від них
1 3 14.3% 33.3% 1/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 19.0% 75.0% 3/4
5 1 4.8% 100.0% 1/1
6 2 9.5% 0.0% 0/2
7 2 9.5% 50.0% 1/2
8 1 4.8% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 8 38.1% 37.5% 3/8
9 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 50.0% 1/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 2 22.2% 0.0% 0/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 33.3% 33.3% 1/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 25.0% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 12.5% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 25.0% 50.0% 1/2
8 1 12.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 0.0% 0/2
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 33.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 66.7% 50.0% 1/2
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 100.0% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.