Ляля

47 ігор за 2026 рік ·клубні ігри · остання гра 30 жов 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

Зараз БулоВибірка
Win-rate 44.4% (4/9) 42.9% (9/21) 9 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 9 ігор 0.01 за 21 гру 9 ігор · мало
Мирний 16.7% (1/6) 27.3% (3/11) 6 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) — 1 гра · мало
Мафія — 71.4% (5/7) 0 ігор
Дон 100.0% (2/2) 33.3% (1/3) 2 гри · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 47
Win-rate 42.6% 20/47
Бали 33.30 з них 0.30 допами Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 2/2
мафія 77.8% 7/9
дон 60.0% 3/5
мирний 25.8% 8/31

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 31 66.0%
мафія 9 19.1%
дон 5 10.6%
шериф 2 4.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
47 ігор
Максимум допів за гру
+0.30 · №28045

Активність

17 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
47 ігор · частки рахуються від них
1 4 8.5% 25.0% 1/4
2 4 8.5% 50.0% 2/4
3 5 10.6% 40.0% 2/5
4 10 21.3% 40.0% 4/10
5 4 8.5% 50.0% 2/4
6 7 14.9% 42.9% 3/7
7 2 4.3% 50.0% 1/2
8 4 8.5% 50.0% 2/4
9 3 6.4% 0.0% 0/3
10 4 8.5% 75.0% 3/4
31 гра за мирний · частки рахуються від них
1 4 12.9% 25.0% 1/4
2 3 9.7% 33.3% 1/3
3 4 12.9% 25.0% 1/4
4 6 19.4% 33.3% 2/6
5 3 9.7% 33.3% 1/3
6 5 16.1% 20.0% 1/5
7 1 3.2% 0.0% 0/1
8 2 6.5% 50.0% 1/2
9 3 9.7% 0.0% 0/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 100.0% 100.0% 2/2
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 22.2% 100.0% 2/2
5 1 11.1% 100.0% 1/1
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 22.2% 50.0% 1/2
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 100.0% 1/1
4 2 40.0% 0.0% 0/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 20.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 20.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.