Ronin

43 гри ·клубні ігри · остання гра 2 кві 2024
Reston, VA, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 2 квітня 2024, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 43
Win-rate 48.8% 21/43
Бали 24.00 з них 2.50 допами Середній доп: 0.06
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 50.0% 15/30
мафія 50.0% 3/6
дон 50.0% 2/4
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 30 69.8%
мафія 6 14.0%
дон 4 9.3%
шериф 3 7.0%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
43 гри
Найкращий місяць
лютий 2024 — 42.9% (9/21)
Максимум допів за гру
+0.70 · №13053

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
43 гри · частки рахуються від них
1 3 7.0% 33.3% 1/3
2 4 9.3% 75.0% 3/4
3 4 9.3% 0.0% 0/4
4 8 18.6% 75.0% 6/8
5 4 9.3% 25.0% 1/4
6 5 11.6% 60.0% 3/5
7 4 9.3% 50.0% 2/4
8 7 16.3% 57.1% 4/7
9 2 4.7% 0.0% 0/2
10 2 4.7% 50.0% 1/2
30 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 2 6.7% 50.0% 1/2
2 4 13.3% 75.0% 3/4
3 2 6.7% 0.0% 0/2
4 6 20.0% 66.7% 4/6
5 1 3.3% 0.0% 0/1
6 3 10.0% 33.3% 1/3
7 4 13.3% 50.0% 2/4
8 5 16.7% 60.0% 3/5
9 2 6.7% 0.0% 0/2
10 1 3.3% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 0.0% 0/1
4 2 33.3% 100.0% 2/2
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 1 16.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 16.7% 0.0% 0/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 25.0% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 25.0% 0.0% 0/1
6 1 25.0% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.