Grey

51 гра за 2026 рік · 266 загалом · остання гра 5 лис 2026
Denver, CO, USA · домашній клуб — Milehigh Mafia Denver
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

Зараз БулоВибірка
Win-rate 70.0% (7/10) 61.9% (13/21) 10 ігор · мало
Доп/гру 0.00 за 10 ігор -0.01 за 21 гру 10 ігор · мало
Мирний 60.0% (3/5) 42.9% (3/7) 5 ігор · мало
Шериф 100.0% (1/1) 66.7% (2/3) 1 гра · мало
Мафія 66.7% (2/3) 57.1% (4/7) 3 гри · мало
Дон 100.0% (1/1) 100.0% (4/4) 1 гра · мало

Порожня стрілка — менше 15 ігор у вікні, напрямок поки випадковий

= — стабільно: зсув не більше 5 п.п. (доп — 0.05), від 30 ігор у вікні — не більше 3 п.п. (0.03)

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 51
Win-rate 60.8% 31/51
Бали 31.20 з них −0.20 допами Середній доп: -0.00
ПУ · перший убитий 4
Середній ЛХ 0.75 4 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 100.0% 8/8
шериф 71.4% 5/7
мафія 58.3% 7/12
мирний 45.8% 11/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 47.1%
мафія 12 23.5%
дон 8 15.7%
шериф 7 13.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 15 Milehigh Open Cup
У середньому топ-71.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 13 з 13
2024 2 0 6 з 15

Останні турніри

13 з 13 топ-100.0%
YOJ Cup 3 травня 2025 · AML · Денвер ігор 3 · перемог 1 · бали 1.90 · допи +0.90 · штраф — · ПУ 1
9 з 12 топ-75.0%
Ski Resort Mini Cup - Denver,CO 30 листопада 2024 · AML · Денвер ігор 7 · перемог 2 · бали 3.40 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1
6 з 15 топ-40.0%
Milehigh Open Cup 23–25 лютого 2024 · AML · Денвер ігор 15 · перемог 6 · бали 42.50 · допи +5.75 · штраф — · ПУ 3

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра

Активність

25 ігрових днів · грає 1 тиждень поспіль
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
51 гра · частки рахуються від них
1 6 11.8% 83.3% 5/6
2 5 9.8% 100.0% 5/5
3 7 13.7% 57.1% 4/7
4 0 0.0% — жодного разу
5 6 11.8% 33.3% 2/6
6 7 13.7% 57.1% 4/7
7 6 11.8% 50.0% 3/6
8 4 7.8% 75.0% 3/4
9 6 11.8% 16.7% 1/6
10 4 7.8% 100.0% 4/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 2 8.3% 50.0% 1/2
2 2 8.3% 100.0% 2/2
3 2 8.3% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 12.5% 0.0% 0/3
6 5 20.8% 40.0% 2/5
7 4 16.7% 50.0% 2/4
8 2 8.3% 100.0% 2/2
9 3 12.5% 33.3% 1/3
10 1 4.2% 100.0% 1/1
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 28.6% 0.0% 0/2
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 2 16.7% 100.0% 2/2
3 2 16.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 8.3% 0.0% 0/1
8 2 16.7% 50.0% 1/2
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 2 16.7% 100.0% 2/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 25.0% 100.0% 2/2
2 1 12.5% 100.0% 1/1
3 1 12.5% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 12.5% 100.0% 1/1
6 2 25.0% 100.0% 2/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 12.5% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.