Anoobis

64 гри ·клубні ігри · остання гра 29 вер 2024
Bowie, MD, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 вересня 2024, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 64
Win-rate 34.4% 22/64
Бали 24.50 з них 3.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.05
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.63 8 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 41.0% 16/39
шериф 30.0% 3/10
мафія 25.0% 3/12
дон 0.0% 0/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 39 60.9%
мафія 12 18.8%
шериф 10 15.6%
дон 3 4.7%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
51 гра
Максимум допів за гру
+0.30 · №11571
Найбільший штраф
−0.50 · №10904

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
64 гри · частки рахуються від них
1 2 3.1% 0.0% 0/2
2 7 10.9% 14.3% 1/7
3 5 7.8% 40.0% 2/5
4 5 7.8% 60.0% 3/5
5 12 18.8% 58.3% 7/12
6 9 14.1% 22.2% 2/9
7 6 9.4% 0.0% 0/6
8 4 6.2% 25.0% 1/4
9 8 12.5% 37.5% 3/8
10 6 9.4% 50.0% 3/6
39 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 10.3% 25.0% 1/4
3 4 10.3% 50.0% 2/4
4 3 7.7% 33.3% 1/3
5 11 28.2% 54.5% 6/11
6 4 10.3% 25.0% 1/4
7 3 7.7% 0.0% 0/3
8 3 7.7% 33.3% 1/3
9 4 10.3% 25.0% 1/4
10 3 7.7% 100.0% 3/3
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 100.0% 1/1
5 1 10.0% 100.0% 1/1
6 2 20.0% 0.0% 0/2
7 2 20.0% 0.0% 0/2
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 16.7% 0.0% 0/2
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 8.3% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 25.0% 33.3% 1/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 3 25.0% 0.0% 0/3
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.