n/a

110 ігор ·клубні ігри · остання гра 27 лис 2024
Brisbane, Australia · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 27 листопада 2024, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 110
Win-rate 55.5% 61/110
Бали 70.30 з них 9.30 допами Середній доп: 0.08
ПУ · перший убитий 11
Середній ЛХ 0.82 11 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 71.4% 15/21
дон 71.4% 5/7
шериф 57.1% 8/14
мирний 48.5% 33/68

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 68 61.8%
мафія 21 19.1%
шериф 14 12.7%
дон 7 6.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
110 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 42.1% (8/19)
Максимум допів за гру
+1.00 · №12471

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
110 ігор · частки рахуються від них
1 12 10.9% 41.7% 5/12
2 15 13.6% 46.7% 7/15
3 10 9.1% 60.0% 6/10
4 8 7.3% 37.5% 3/8
5 8 7.3% 62.5% 5/8
6 12 10.9% 83.3% 10/12
7 13 11.8% 69.2% 9/13
8 13 11.8% 53.8% 7/13
9 10 9.1% 50.0% 5/10
10 9 8.2% 44.4% 4/9
68 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 7 10.3% 57.1% 4/7
2 11 16.2% 36.4% 4/11
3 4 5.9% 75.0% 3/4
4 8 11.8% 37.5% 3/8
5 4 5.9% 25.0% 1/4
6 6 8.8% 83.3% 5/6
7 9 13.2% 55.6% 5/9
8 7 10.3% 42.9% 3/7
9 6 8.8% 33.3% 2/6
10 6 8.8% 50.0% 3/6
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 14.3% 0.0% 0/2
2 2 14.3% 50.0% 1/2
3 2 14.3% 0.0% 0/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 14.3% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 100.0% 2/2
8 3 21.4% 66.7% 2/3
9 1 7.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
21 гра за мафія · частки рахуються від них
1 1 4.8% 0.0% 0/1
2 2 9.5% 100.0% 2/2
3 3 14.3% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 9.5% 100.0% 2/2
6 3 14.3% 66.7% 2/3
7 2 9.5% 100.0% 2/2
8 2 9.5% 100.0% 2/2
9 3 14.3% 66.7% 2/3
10 3 14.3% 33.3% 1/3
7 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 28.6% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 14.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 42.9% 100.0% 3/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.