Gella

81 гра ·клубні ігри · остання гра 16 лют 2025
Arlington, VA, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 лютого 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 81
Win-rate 46.9% 38/81
Бали 48.80 з них 10.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.86 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 73.3% 11/15
шериф 66.7% 4/6
дон 50.0% 6/12
мирний 35.4% 17/48

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 59.3%
мафія 15 18.5%
дон 12 14.8%
шериф 6 7.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
66 ігор
Найкращий місяць
квітень 2023 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.80 · №10462
Найбільший штраф
−0.50 · №11379

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
81 гра · частки рахуються від них
1 3 3.7% 66.7% 2/3
2 4 4.9% 25.0% 1/4
3 9 11.1% 33.3% 3/9
4 9 11.1% 44.4% 4/9
5 10 12.3% 50.0% 5/10
6 13 16.0% 53.8% 7/13
7 8 9.9% 75.0% 6/8
8 11 13.6% 45.5% 5/11
9 8 9.9% 37.5% 3/8
10 6 7.4% 33.3% 2/6
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.2% 66.7% 2/3
2 1 2.1% 0.0% 0/1
3 6 12.5% 16.7% 1/6
4 6 12.5% 33.3% 2/6
5 4 8.3% 25.0% 1/4
6 7 14.6% 42.9% 3/7
7 5 10.4% 60.0% 3/5
8 8 16.7% 50.0% 4/8
9 6 12.5% 16.7% 1/6
10 2 4.2% 0.0% 0/2
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 3 50.0% 66.7% 2/3
6 2 33.3% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
15 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 6.7% 100.0% 1/1
3 2 13.3% 50.0% 1/2
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 1 6.7% 100.0% 1/1
6 2 13.3% 100.0% 2/2
7 1 6.7% 100.0% 1/1
8 2 13.3% 50.0% 1/2
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 4 26.7% 50.0% 2/4
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 100.0% 2/2
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.