Училка

130 ігор · остання гра 16 лют 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 лютого 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 130 клубні 123 · турнірні 7
Win-rate 50.8% 66/130
Бали 86.15 з них 18.85 допами Середній доп: 0.15
ПУ · перший убитий 10
Середній ЛХ 0.90 10 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.5% 16/26
дон 57.1% 8/14
шериф 50.0% 6/12
мирний 46.2% 36/78

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 78 60.0%
мафія 26 20.0%
дон 14 10.8%
шериф 12 9.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Carolina Cup 2022

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 Carolina Cup 2022
У середньому топ-16.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 2 з 12

Останні турніри

2 з 12 топ-16.7%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 6.25 · допи +1.25 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
10 ігор
Без штрафу поспіль
130 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+0.80 · №15766

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
130 ігор · частки рахуються від них
1 28 21.5% 46.4% 13/28
2 12 9.2% 41.7% 5/12
3 7 5.4% 57.1% 4/7
4 11 8.5% 63.6% 7/11
5 17 13.1% 52.9% 9/17
6 9 6.9% 66.7% 6/9
7 12 9.2% 58.3% 7/12
8 7 5.4% 57.1% 4/7
9 3 2.3% 0.0% 0/3
10 24 18.5% 45.8% 11/24
78 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 19 24.4% 47.4% 9/19
2 11 14.1% 45.5% 5/11
3 1 1.3% 0.0% 0/1
4 3 3.8% 66.7% 2/3
5 11 14.1% 45.5% 5/11
6 5 6.4% 60.0% 3/5
7 4 5.1% 75.0% 3/4
8 5 6.4% 40.0% 2/5
9 3 3.8% 0.0% 0/3
10 16 20.5% 43.8% 7/16
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 41.7% 20.0% 1/5
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 2 16.7% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 25.0% 66.7% 2/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
26 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 11.5% 66.7% 2/3
2 0 0.0% — жодного разу
3 4 15.4% 50.0% 2/4
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 3 11.5% 100.0% 3/3
6 3 11.5% 66.7% 2/3
7 4 15.4% 25.0% 1/4
8 1 3.8% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 5 19.2% 60.0% 3/5
14 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 3 21.4% 33.3% 1/3
5 3 21.4% 33.3% 1/3
6 1 7.1% 100.0% 1/1
7 1 7.1% 100.0% 1/1
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 21.4% 33.3% 1/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.