Gupi

123 гри ·клубні ігри · остання гра 16 лют 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 лютого 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 123
Win-rate 45.5% 56/123
Бали 69.00 з них 14.60 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 2.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 68.4% 13/19
мафія 44.4% 12/27
мирний 41.3% 26/63
шериф 35.7% 5/14

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 63 51.2%
мафія 27 22.0%
дон 19 15.4%
шериф 14 11.4%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
60 ігор
Найкращий місяць
грудень 2023 — 47.4% (9/19)
Максимум допів за гру
+1.00 · №12171
Найбільший штраф
−0.50 · №18777

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
123 гри · частки рахуються від них
1 20 16.3% 55.0% 11/20
2 14 11.4% 35.7% 5/14
3 11 8.9% 45.5% 5/11
4 12 9.8% 41.7% 5/12
5 7 5.7% 42.9% 3/7
6 8 6.5% 37.5% 3/8
7 9 7.3% 66.7% 6/9
8 13 10.6% 46.2% 6/13
9 17 13.8% 52.9% 9/17
10 12 9.8% 25.0% 3/12
63 гри за мирний · частки рахуються від них
1 10 15.9% 60.0% 6/10
2 8 12.7% 37.5% 3/8
3 4 6.3% 25.0% 1/4
4 7 11.1% 28.6% 2/7
5 4 6.3% 50.0% 2/4
6 5 7.9% 20.0% 1/5
7 4 6.3% 75.0% 3/4
8 8 12.7% 25.0% 2/8
9 10 15.9% 50.0% 5/10
10 3 4.8% 33.3% 1/3
14 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 7.1% 100.0% 1/1
2 4 28.6% 0.0% 0/4
3 1 7.1% 100.0% 1/1
4 2 14.3% 50.0% 1/2
5 1 7.1% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 2 14.3% 50.0% 1/2
8 1 7.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 14.3% 0.0% 0/2
27 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 7 25.9% 42.9% 3/7
2 2 7.4% 100.0% 2/2
3 3 11.1% 66.7% 2/3
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 3.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 3.7% 0.0% 0/1
8 3 11.1% 66.7% 2/3
9 4 14.8% 50.0% 2/4
10 6 22.2% 16.7% 1/6
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 3 15.8% 66.7% 2/3
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 2 10.5% 100.0% 2/2
8 1 5.3% 100.0% 1/1
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 1 5.3% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.