Belarus

171 гра ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Vienna, VA, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 171
Win-rate 51.5% 88/171
Бали 106.70 з них 17.20 допами Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 21
Середній ЛХ 0.48 21 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 67.6% 23/34
дон 60.0% 9/15
шериф 50.0% 8/16
мирний 45.3% 48/106

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 106 62.0%
мафія 34 19.9%
шериф 16 9.4%
дон 15 8.8%

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
171 гра
Найкращий місяць
квітень 2023 — 55.6% (10/18)
Максимум допів за гру
+1.30 · №10434

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
171 гра · частки рахуються від них
1 24 14.0% 41.7% 10/24
2 18 10.5% 44.4% 8/18
3 15 8.8% 53.3% 8/15
4 16 9.4% 43.8% 7/16
5 14 8.2% 42.9% 6/14
6 20 11.7% 50.0% 10/20
7 12 7.0% 58.3% 7/12
8 21 12.3% 57.1% 12/21
9 10 5.8% 50.0% 5/10
10 21 12.3% 71.4% 15/21
106 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 17 16.0% 41.2% 7/17
2 10 9.4% 50.0% 5/10
3 10 9.4% 50.0% 5/10
4 11 10.4% 27.3% 3/11
5 8 7.5% 50.0% 4/8
6 10 9.4% 40.0% 4/10
7 8 7.5% 50.0% 4/8
8 13 12.3% 30.8% 4/13
9 7 6.6% 42.9% 3/7
10 12 11.3% 75.0% 9/12
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 1 6.2% 0.0% 0/1
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 2 12.5% 50.0% 1/2
5 1 6.2% 0.0% 0/1
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 1 6.2% 100.0% 1/1
8 2 12.5% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 4 25.0% 50.0% 2/4
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 6 17.6% 50.0% 3/6
3 2 5.9% 100.0% 2/2
4 3 8.8% 100.0% 3/3
5 5 14.7% 40.0% 2/5
6 6 17.6% 83.3% 5/6
7 1 2.9% 0.0% 0/1
8 3 8.8% 100.0% 3/3
9 2 5.9% 50.0% 1/2
10 3 8.8% 66.7% 2/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 13.3% 0.0% 0/2
2 1 6.7% 0.0% 0/1
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 20.0% 33.3% 1/3
7 2 13.3% 100.0% 2/2
8 3 20.0% 100.0% 3/3
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 2 13.3% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.