Козаче

217 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 217
Win-rate 49.3% 107/217
Бали 129.75 з них 22.20 допами · штраф віднято Середній доп: 0.10
ПУ · перший убитий 18
Середній ЛХ 0.65 17 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 72.2% 13/18
мафія 53.2% 25/47
мирний 47.5% 58/122
шериф 36.7% 11/30

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 122 56.2%
мафія 47 21.7%
шериф 30 13.8%
дон 18 8.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
123 гри
Найкращий місяць
травень 2023 — 63.2% (12/19)
Максимум допів за гру
+1.30 · №10434
Найбільший штраф
−0.50 · №11379

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
217 ігор · частки рахуються від них
1 34 15.7% 41.2% 14/34
2 21 9.7% 42.9% 9/21
3 29 13.4% 51.7% 15/29
4 20 9.2% 50.0% 10/20
5 14 6.5% 57.1% 8/14
6 21 9.7% 42.9% 9/21
7 20 9.2% 60.0% 12/20
8 19 8.8% 47.4% 9/19
9 19 8.8% 52.6% 10/19
10 20 9.2% 55.0% 11/20
122 гри за мирний · частки рахуються від них
1 19 15.6% 47.4% 9/19
2 12 9.8% 41.7% 5/12
3 15 12.3% 40.0% 6/15
4 14 11.5% 50.0% 7/14
5 8 6.6% 50.0% 4/8
6 14 11.5% 42.9% 6/14
7 11 9.0% 54.5% 6/11
8 11 9.0% 45.5% 5/11
9 10 8.2% 60.0% 6/10
10 8 6.6% 50.0% 4/8
30 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 16.7% 0.0% 0/5
2 3 10.0% 66.7% 2/3
3 6 20.0% 50.0% 3/6
4 1 3.3% 0.0% 0/1
5 3 10.0% 33.3% 1/3
6 3 10.0% 33.3% 1/3
7 3 10.0% 33.3% 1/3
8 1 3.3% 0.0% 0/1
9 1 3.3% 100.0% 1/1
10 4 13.3% 50.0% 2/4
47 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 9 19.1% 44.4% 4/9
2 4 8.5% 50.0% 2/4
3 5 10.6% 60.0% 3/5
4 4 8.5% 50.0% 2/4
5 1 2.1% 100.0% 1/1
6 4 8.5% 50.0% 2/4
7 5 10.6% 80.0% 4/5
8 5 10.6% 60.0% 3/5
9 5 10.6% 20.0% 1/5
10 5 10.6% 60.0% 3/5
18 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 5.6% 100.0% 1/1
2 2 11.1% 0.0% 0/2
3 3 16.7% 100.0% 3/3
4 1 5.6% 100.0% 1/1
5 2 11.1% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 2 11.1% 50.0% 1/2
9 3 16.7% 66.7% 2/3
10 3 16.7% 66.7% 2/3

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.