Мурка

150 ігор · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 150 клубні 143 · турнірні 7
Win-rate 48.0% 72/150
Бали 91.48 з них 18.38 допами Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 12
Середній ЛХ 1.00 12 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 58.1% 18/31
шериф 56.3% 9/16
дон 53.3% 8/15
мирний 42.0% 37/88

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 88 58.7%
мафія 31 20.7%
шериф 16 10.7%
дон 15 10.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 7 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 Mini Money Cup #3
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 6 з 12

Останні турніри

6 з 12 топ-50.0%
Mini Money Cup #3 18 травня 2024 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 7.18 · допи +3.88 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
150 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 52.9% (9/17)
Максимум допів за гру
+1.20 · Mini Money Cup #3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
150 ігор · частки рахуються від них
1 15 10.0% 46.7% 7/15
2 10 6.7% 30.0% 3/10
3 12 8.0% 41.7% 5/12
4 21 14.0% 71.4% 15/21
5 17 11.3% 47.1% 8/17
6 19 12.7% 31.6% 6/19
7 22 14.7% 63.6% 14/22
8 5 3.3% 40.0% 2/5
9 13 8.7% 46.2% 6/13
10 16 10.7% 37.5% 6/16
88 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 11 12.5% 36.4% 4/11
2 5 5.7% 20.0% 1/5
3 9 10.2% 44.4% 4/9
4 10 11.4% 70.0% 7/10
5 8 9.1% 25.0% 2/8
6 11 12.5% 36.4% 4/11
7 14 15.9% 50.0% 7/14
8 3 3.4% 66.7% 2/3
9 7 8.0% 14.3% 1/7
10 10 11.4% 50.0% 5/10
16 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 2 12.5% 50.0% 1/2
2 2 12.5% 0.0% 0/2
3 2 12.5% 50.0% 1/2
4 3 18.8% 66.7% 2/3
5 2 12.5% 100.0% 2/2
6 1 6.2% 0.0% 0/1
7 2 12.5% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 12.5% 50.0% 1/2
31 гра за мафія · частки рахуються від них
1 2 6.5% 100.0% 2/2
2 1 3.2% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 7 22.6% 71.4% 5/7
5 4 12.9% 75.0% 3/4
6 5 16.1% 40.0% 2/5
7 3 9.7% 66.7% 2/3
8 1 3.2% 0.0% 0/1
9 5 16.1% 80.0% 4/5
10 3 9.7% 0.0% 0/3
15 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 13.3% 100.0% 2/2
3 1 6.7% 0.0% 0/1
4 1 6.7% 100.0% 1/1
5 3 20.0% 33.3% 1/3
6 2 13.3% 0.0% 0/2
7 3 20.0% 100.0% 3/3
8 1 6.7% 0.0% 0/1
9 1 6.7% 100.0% 1/1
10 1 6.7% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.