Saul

206 ігор ·клубні ігри · остання гра 16 бер 2025
Washington, DC, USA · домашній клуб — Capitol Mafia
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 16 березня 2025, Capitol Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час
Ігор 206
Win-rate 45.6% 94/206
Бали 119.50 з них 26.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.13
ПУ · перший убитий 16
Середній ЛХ 0.94 16 ПУ
Штрафи 0.70

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 68.4% 13/19
шериф 57.7% 15/26
мафія 45.5% 25/55
мирний 38.7% 41/106

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 106 51.5%
мафія 55 26.7%
шериф 26 12.6%
дон 19 9.2%

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
134 гри
Найкращий місяць
листопад 2023 — 57.1% (12/21)
Максимум допів за гру
+1.00 · №16006
Найбільший штраф
−0.70 · №10207

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
206 ігор · частки рахуються від них
1 12 5.8% 33.3% 4/12
2 20 9.7% 45.0% 9/20
3 19 9.2% 52.6% 10/19
4 15 7.3% 13.3% 2/15
5 22 10.7% 45.5% 10/22
6 22 10.7% 27.3% 6/22
7 21 10.2% 57.1% 12/21
8 28 13.6% 57.1% 16/28
9 27 13.1% 51.9% 14/27
10 20 9.7% 55.0% 11/20
106 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 7.5% 37.5% 3/8
2 9 8.5% 44.4% 4/9
3 14 13.2% 57.1% 8/14
4 10 9.4% 20.0% 2/10
5 14 13.2% 35.7% 5/14
6 13 12.3% 23.1% 3/13
7 7 6.6% 28.6% 2/7
8 10 9.4% 30.0% 3/10
9 12 11.3% 75.0% 9/12
10 9 8.5% 22.2% 2/9
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 1 3.8% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 15.4% 75.0% 3/4
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 5 19.2% 60.0% 3/5
8 5 19.2% 60.0% 3/5
9 3 11.5% 0.0% 0/3
10 2 7.7% 100.0% 2/2
55 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 3.6% 0.0% 0/2
2 6 10.9% 16.7% 1/6
3 3 5.5% 33.3% 1/3
4 2 3.6% 0.0% 0/2
5 3 5.5% 33.3% 1/3
6 6 10.9% 33.3% 2/6
7 6 10.9% 66.7% 4/6
8 11 20.0% 72.7% 8/11
9 9 16.4% 33.3% 3/9
10 7 12.7% 71.4% 5/7
19 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 2 10.5% 100.0% 2/2
3 1 5.3% 0.0% 0/1
4 3 15.8% 0.0% 0/3
5 1 5.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.8% 100.0% 3/3
8 2 10.5% 100.0% 2/2
9 3 15.8% 66.7% 2/3
10 2 10.5% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.