Diver

18 ігор за 2026 рік · 116 загалом · остання гра 9 сер 2026
Miami, FL, USA · домашній клуб — Piovra Tampa Mafia Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 серпня 2026, Piovra Tampa Mafia Club.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік · клубні й турнірні разом
Ігор 18
Win-rate 61.1% 11/18
Бали 38.00
ПУ · перший убитий 0
Середній ЛХ — жодного ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 3/4
мафія 66.7% 2/3
мирний 60.0% 6/10
дон 0.0% 0/1

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 10 55.6%
шериф 4 22.2%
мафія 3 16.7%
дон 1 5.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 29 з 31 Кубок Леопольда
У середньому топ-93.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 29 з 31

Останні турніри

29 з 31 топ-93.5%
Кубок Леопольда 25–26 жовтня 2025 · AML · Тампа ігор 12 · перемог 2 · бали 2.30 · допи +0.30 · штраф — · ПУ —
—
Maf Marathon 2025 31 травня – 1 червня 2025 · AML · Маямі ігор 13 · перемог 5 · бали 29.00 · допи +1.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
18 ігор

Активність

7 ігрових днів
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
18 ігор · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 1 5.6% 100.0% 1/1
3 1 5.6% 100.0% 1/1
4 4 22.2% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 5.6% 0.0% 0/1
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 4 22.2% 75.0% 3/4
10 1 5.6% 0.0% 0/1
10 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 10.0% 100.0% 1/1
2 1 10.0% 100.0% 1/1
3 1 10.0% 100.0% 1/1
4 3 30.0% 33.3% 1/3
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 10.0% 0.0% 0/1
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 0.0% 0/1
4 гри за шериф · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 50.0% 100.0% 2/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 1 33.3% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 33.3% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 100.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.