Dembel

211 ігор · остання гра 26 жов 2025
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 26 жовтня 2025, Кубок Леопольда.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 211 клубні 182 · турнірні 29
Win-rate 48.8% 103/211
Бали 156.57 з них 54.84 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 1.08 13 ПУ
Штрафи 2.80

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 70.0% 14/20
шериф 65.4% 17/26
мафія 50.0% 22/44
мирний 41.3% 50/121

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 121 57.3%
мафія 44 20.9%
шериф 26 12.3%
дон 20 9.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 29 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 7 з 12 Mini Money Cup #3
У середньому топ-76.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 1 0 28 з 31
2024 1 0 7 з 12
2023 1 0 11 з 12
2022 1 0 8 з 12

Останні турніри

28 з 31 топ-90.3%
Кубок Леопольда 25–26 жовтня 2025 · AML · Тампа ігор 10 · перемог 3 · бали 3.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —
7 з 12 топ-58.3%
Mini Money Cup #3 18 травня 2024 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 7.14 · допи +4.14 · штраф — · ПУ —
11 з 12 топ-91.7%
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 5 · перемог 2 · бали 3.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ —
8 з 12 топ-66.7%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 4.13 · допи — · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
73 гри
Найкращий місяць
червень 2025 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+1.30 · №22533
Найбільший штраф
−0.80 · №22431

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
211 ігор · частки рахуються від них
1 32 15.2% 40.6% 13/32
2 21 10.0% 61.9% 13/21
3 12 5.7% 25.0% 3/12
4 21 10.0% 57.1% 12/21
5 25 11.8% 52.0% 13/25
6 20 9.5% 50.0% 10/20
7 23 10.9% 56.5% 13/23
8 11 5.2% 18.2% 2/11
9 22 10.4% 54.5% 12/22
10 24 11.4% 50.0% 12/24
121 гра за мирний · частки рахуються від них
1 18 14.9% 27.8% 5/18
2 11 9.1% 63.6% 7/11
3 8 6.6% 25.0% 2/8
4 9 7.4% 44.4% 4/9
5 13 10.7% 38.5% 5/13
6 14 11.6% 57.1% 8/14
7 10 8.3% 70.0% 7/10
8 11 9.1% 18.2% 2/11
9 11 9.1% 36.4% 4/11
10 16 13.2% 37.5% 6/16
26 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 19.2% 80.0% 4/5
2 3 11.5% 33.3% 1/3
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 4 15.4% 75.0% 3/4
6 1 3.8% 100.0% 1/1
7 6 23.1% 50.0% 3/6
8 0 0.0% — жодного разу
9 3 11.5% 100.0% 3/3
10 3 11.5% 66.7% 2/3
44 гри за мафія · частки рахуються від них
1 7 15.9% 42.9% 3/7
2 3 6.8% 33.3% 1/3
3 2 4.5% 0.0% 0/2
4 7 15.9% 42.9% 3/7
5 6 13.6% 66.7% 4/6
6 3 6.8% 0.0% 0/3
7 5 11.4% 60.0% 3/5
8 0 0.0% — жодного разу
9 6 13.6% 66.7% 4/6
10 5 11.4% 80.0% 4/5
20 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 10.0% 50.0% 1/2
2 4 20.0% 100.0% 4/4
3 1 5.0% 100.0% 1/1
4 5 25.0% 100.0% 5/5
5 2 10.0% 50.0% 1/2
6 2 10.0% 50.0% 1/2
7 2 10.0% 0.0% 0/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 10.0% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.