Sladkiy Pirozhochek

94 гри · остання гра 30 жов 2024
3 турніри ·1× переможець
Charlotte, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 30 жовтня 2024, Carolinas MafClub.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 94 клубні 72 · турнірні 22
Win-rate 45.7% 43/94
Бали 78.94 з них 32.68 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 14
Середній ЛХ 0.93 14 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 8/12
мафія 55.6% 10/18
мирний 42.9% 24/56
шериф 12.5% 1/8

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 56 59.6%
мафія 18 19.1%
дон 12 12.8%
шериф 8 8.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Mini Money Cup #2

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 22 гри
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 12 Mini Money Cup #2
У середньому топ-43.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 18 з 20
2023 1 0 1 з 12
2022 1 0 4 з 12

Останні турніри

18 з 20 топ-90.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 2 · бали 4.47 · допи +2.80 · штраф −0.50 · ПУ 1
1 з 12 перемога
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 8.98 · допи +4.28 · штраф — · ПУ 1
4 з 12 топ-33.3%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 7 · перемог 5 · бали 5.20 · допи +0.20 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
37 ігор
Найкращий місяць
лютий 2024 — 35.3% (6/17)
Максимум допів за гру
+1.00 · Mini Money Cup #2

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
94 гри · частки рахуються від них
1 9 9.6% 44.4% 4/9
2 10 10.6% 70.0% 7/10
3 11 11.7% 54.5% 6/11
4 12 12.8% 25.0% 3/12
5 8 8.5% 25.0% 2/8
6 6 6.4% 50.0% 3/6
7 6 6.4% 66.7% 4/6
8 11 11.7% 54.5% 6/11
9 8 8.5% 37.5% 3/8
10 13 13.8% 38.5% 5/13
56 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 7.1% 25.0% 1/4
2 5 8.9% 80.0% 4/5
3 6 10.7% 66.7% 4/6
4 6 10.7% 16.7% 1/6
5 5 8.9% 40.0% 2/5
6 4 7.1% 50.0% 2/4
7 5 8.9% 60.0% 3/5
8 7 12.5% 42.9% 3/7
9 4 7.1% 25.0% 1/4
10 10 17.9% 30.0% 3/10
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 0.0% 0/1
2 3 37.5% 33.3% 1/3
3 1 12.5% 0.0% 0/1
4 1 12.5% 0.0% 0/1
5 2 25.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
18 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 2 11.1% 50.0% 1/2
2 2 11.1% 100.0% 2/2
3 4 22.2% 50.0% 2/4
4 1 5.6% 0.0% 0/1
5 1 5.6% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 5.6% 100.0% 1/1
8 3 16.7% 66.7% 2/3
9 1 5.6% 0.0% 0/1
10 3 16.7% 66.7% 2/3
12 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 16.7% 100.0% 2/2
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 33.3% 50.0% 2/4
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 3 25.0% 66.7% 2/3
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.