Malinka

56 ігор · остання гра 13 чер 2024
Raleigh, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 червня 2024, Art of Mafia.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 56 клубні 50 · турнірні 6
Win-rate 58.9% 33/56
Бали 51.60 з них 20.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.37
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.57 7 ПУ
Штрафи 3.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 66.7% 4/6
мирний 65.7% 23/35
шериф 50.0% 3/6
мафія 33.3% 3/9

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 35 62.5%
мафія 9 16.1%
шериф 6 10.7%
дон 6 10.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 6 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 10 God Cup
У середньому топ-60.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 6 з 10

Останні турніри

6 з 10 топ-60.0%
God Cup 12 листопада 2023 · AML ігор 6 · перемог 2 · бали 4.90 · допи +2.70 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
16 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №12435
Найбільший штраф
−0.50 · №15367

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
56 ігор · частки рахуються від них
1 5 8.9% 80.0% 4/5
2 4 7.1% 25.0% 1/4
3 5 8.9% 40.0% 2/5
4 5 8.9% 40.0% 2/5
5 6 10.7% 100.0% 6/6
6 5 8.9% 20.0% 1/5
7 6 10.7% 66.7% 4/6
8 5 8.9% 20.0% 1/5
9 12 21.4% 75.0% 9/12
10 3 5.4% 100.0% 3/3
35 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 8.6% 100.0% 3/3
2 2 5.7% 0.0% 0/2
3 3 8.6% 33.3% 1/3
4 3 8.6% 66.7% 2/3
5 6 17.1% 100.0% 6/6
6 1 2.9% 100.0% 1/1
7 3 8.6% 66.7% 2/3
8 4 11.4% 25.0% 1/4
9 7 20.0% 57.1% 4/7
10 3 8.6% 100.0% 3/3
6 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 16.7% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 1 16.7% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 33.3% 0.0% 0/2
7 1 16.7% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
9 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 11.1% 0.0% 0/1
2 2 22.2% 50.0% 1/2
3 1 11.1% 0.0% 0/1
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 0.0% 0/1
7 1 11.1% 100.0% 1/1
8 1 11.1% 0.0% 0/1
9 1 11.1% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 16.7% 0.0% 0/1
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 66.7% 100.0% 4/4
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.