Udacha

35 ігор · остання гра 19 лис 2024
Cary, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 19 листопада 2024, Fiks.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 35 клубні 30 · турнірні 5
Win-rate 45.7% 16/35
Бали 26.40 з них 10.40 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 1
Середній ЛХ 1.00 1 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 66.7% 2/3
мирний 50.0% 11/22
дон 33.3% 1/3
мафія 28.6% 2/7

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 22 62.9%
мафія 7 20.0%
шериф 3 8.6%
дон 3 8.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 5 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 12 з 12 Carolina Cup 2022
У середньому топ-100.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 12 з 12

Останні турніри

12 з 12 топ-100.0%
Carolina Cup 2022 12–13 листопада 2022 · AML ігор 5 · перемог 1 · бали 1.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
35 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · №9148

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
35 ігор · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 4 11.4% 25.0% 1/4
3 1 2.9% 0.0% 0/1
4 2 5.7% 50.0% 1/2
5 7 20.0% 28.6% 2/7
6 5 14.3% 40.0% 2/5
7 3 8.6% 33.3% 1/3
8 3 8.6% 33.3% 1/3
9 1 2.9% 100.0% 1/1
10 9 25.7% 77.8% 7/9
22 гри за мирний · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 9.1% 0.0% 0/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 5 22.7% 40.0% 2/5
6 4 18.2% 50.0% 2/4
7 3 13.6% 33.3% 1/3
8 1 4.5% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 7 31.8% 71.4% 5/7
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 33.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 0.0% 0/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 1 14.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 66.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.