Погромист

87 ігор · остання гра 21 бер 2025
Conway, SC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 березня 2025, Fiks.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 87 клубні 66 · турнірні 21
Win-rate 54.0% 47/87
Бали 76.90 з них 30.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.36
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 1.00 8 ПУ
Штрафи 1.90

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 64.6% 31/48
дон 55.6% 5/9
шериф 45.5% 5/11
мафія 31.6% 6/19

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 48 55.2%
мафія 19 21.8%
шериф 11 12.6%
дон 9 10.3%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце God Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 10 God Cup
У середньому топ-43.9% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 14 з 20
2023 2 0 2 з 10

Останні турніри

14 з 20 топ-70.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 4 · бали 7.00 · допи +3.50 · штраф −0.50 · ПУ 1
5 з 12 топ-41.7%
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 7.50 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —
2 з 10 топ-20.0%
God Cup 12 листопада 2023 · AML ігор 6 · перемог 5 · бали 7.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
34 гри
Найкращий місяць
листопад 2023 — 73.3% (11/15)
Найбільший штраф
−0.70 · №12437

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
87 ігор · частки рахуються від них
1 8 9.2% 37.5% 3/8
2 11 12.6% 54.5% 6/11
3 9 10.3% 66.7% 6/9
4 4 4.6% 25.0% 1/4
5 4 4.6% 25.0% 1/4
6 13 14.9% 69.2% 9/13
7 8 9.2% 25.0% 2/8
8 14 16.1% 50.0% 7/14
9 6 6.9% 83.3% 5/6
10 10 11.5% 70.0% 7/10
48 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 6.2% 33.3% 1/3
2 6 12.5% 66.7% 4/6
3 6 12.5% 83.3% 5/6
4 1 2.1% 100.0% 1/1
5 3 6.2% 33.3% 1/3
6 8 16.7% 75.0% 6/8
7 3 6.2% 66.7% 2/3
8 8 16.7% 50.0% 4/8
9 6 12.5% 83.3% 5/6
10 4 8.3% 50.0% 2/4
11 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 9.1% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 9.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 3 27.3% 66.7% 2/3
7 1 9.1% 0.0% 0/1
8 3 27.3% 33.3% 1/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 18.2% 100.0% 2/2
19 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.8% 33.3% 1/3
2 3 15.8% 33.3% 1/3
3 3 15.8% 33.3% 1/3
4 1 5.3% 0.0% 0/1
5 1 5.3% 0.0% 0/1
6 1 5.3% 0.0% 0/1
7 2 10.5% 0.0% 0/2
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 0 0.0% — жодного разу
10 3 15.8% 66.7% 2/3
9 ігор за дон · частки рахуються від них
1 2 22.2% 50.0% 1/2
2 1 11.1% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 11.1% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 11.1% 100.0% 1/1
7 2 22.2% 0.0% 0/2
8 1 11.1% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 11.1% 100.0% 1/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.