Преподаватель

38 ігор · остання гра 7 вер 2025
Raleigh, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 вересня 2025, Fiks.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 38 клубні 30 · турнірні 8
Win-rate 50.0% 19/38
Бали 27.27 з них 8.10 допами Середній доп: 0.21
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.33 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 80.0% 4/5
мафія 71.4% 5/7
мирний 38.5% 10/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 68.4%
мафія 7 18.4%
дон 5 13.2%
шериф 0 0.0%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 15 з 20 Чемпионат Северной Каролины
У середньому топ-75.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 1 0 15 з 20

Останні турніри

15 з 20 топ-75.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 3 · бали 6.17 · допи +3.00 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
38 ігор

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
38 ігор · частки рахуються від них
1 3 7.9% 100.0% 3/3
2 4 10.5% 75.0% 3/4
3 3 7.9% 33.3% 1/3
4 6 15.8% 66.7% 4/6
5 4 10.5% 50.0% 2/4
6 3 7.9% 33.3% 1/3
7 4 10.5% 75.0% 3/4
8 4 10.5% 0.0% 0/4
9 2 5.3% 50.0% 1/2
10 5 13.2% 20.0% 1/5
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 3.8% 100.0% 1/1
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 3 11.5% 66.7% 2/3
5 4 15.4% 50.0% 2/4
6 3 11.5% 33.3% 1/3
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 4 15.4% 0.0% 0/4
9 1 3.8% 0.0% 0/1
10 3 11.5% 0.0% 0/3
роль ще не випадала
7 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 1 14.3% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 28.6% 50.0% 1/2
4 2 28.6% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 14.3% 100.0% 1/1
10 1 14.3% 100.0% 1/1
5 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 20.0% 100.0% 1/1
2 1 20.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 20.0% 100.0% 1/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 20.0% 0.0% 0/1

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.