Salsera

91 гра · остання гра 7 вер 2025
Raleigh, NC, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 7 вересня 2025, Fiks.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 91 клубні 63 · турнірні 28
Win-rate 59.3% 54/91
Бали 83.00 з них 27.35 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 8
Середній ЛХ 0.88 8 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 70.0% 7/10
мафія 70.0% 14/20
мирний 54.5% 30/55
дон 50.0% 3/6

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 55 60.4%
мафія 20 22.0%
шериф 10 11.0%
дон 6 6.6%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 4 турніри →

Підсумки за турнірами

Турнірів 4 28 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 4 з 10 God Cup
У середньому топ-56.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2024 2 0 8 з 12
2023 2 0 4 з 10

Останні турніри

8 з 12 топ-66.7%
Mini Money Cup #3 18 травня 2024 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 6.60 · допи +3.00 · штраф — · ПУ —
12 з 20 топ-60.0%
Чемпионат Северной Каролины 10 лютого – 9 березня 2024 · AML ігор 8 · перемог 5 · бали 7.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ 1
7 з 12 топ-58.3%
Mini Money Cup #2 18 листопада 2023 · AML ігор 7 · перемог 3 · бали 6.20 · допи +2.95 · штраф — · ПУ 1
4 з 10 топ-40.0%
God Cup 12 листопада 2023 · AML ігор 6 · перемог 4 · бали 5.80 · допи +1.80 · штраф — · ПУ 1

Особисті рекорди

Серія перемог
7 ігор
Без штрафу поспіль
91 гра
Найкращий місяць
листопад 2023 — 60.0% (9/15)
Максимум допів за гру
+0.91 · Mini Money Cup #3

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
91 гра · частки рахуються від них
1 12 13.2% 50.0% 6/12
2 13 14.3% 53.8% 7/13
3 9 9.9% 55.6% 5/9
4 10 11.0% 60.0% 6/10
5 16 17.6% 75.0% 12/16
6 4 4.4% 25.0% 1/4
7 6 6.6% 33.3% 2/6
8 4 4.4% 50.0% 2/4
9 11 12.1% 81.8% 9/11
10 6 6.6% 66.7% 4/6
55 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 8 14.5% 37.5% 3/8
2 9 16.4% 44.4% 4/9
3 5 9.1% 60.0% 3/5
4 4 7.3% 75.0% 3/4
5 10 18.2% 80.0% 8/10
6 4 7.3% 25.0% 1/4
7 2 3.6% 50.0% 1/2
8 4 7.3% 50.0% 2/4
9 4 7.3% 50.0% 2/4
10 5 9.1% 60.0% 3/5
10 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 10.0% 0.0% 0/1
2 2 20.0% 100.0% 2/2
3 1 10.0% 0.0% 0/1
4 1 10.0% 0.0% 0/1
5 2 20.0% 100.0% 2/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 2 20.0% 100.0% 2/2
10 1 10.0% 100.0% 1/1
20 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 3 15.0% 100.0% 3/3
2 2 10.0% 50.0% 1/2
3 2 10.0% 50.0% 1/2
4 3 15.0% 66.7% 2/3
5 3 15.0% 66.7% 2/3
6 0 0.0% — жодного разу
7 3 15.0% 33.3% 1/3
8 0 0.0% — жодного разу
9 4 20.0% 100.0% 4/4
10 0 0.0% — жодного разу
6 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 16.7% 100.0% 1/1
4 2 33.3% 50.0% 1/2
5 1 16.7% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 16.7% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 16.7% 100.0% 1/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.