Печенька

53 гри · остання гра 21 гру 2025
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 21 грудня 2025, Christmas Cup.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 53 клубні 28 · турнірні 25
Win-rate 47.2% 25/53
Бали 42.23 з них 15.70 допами Середній доп: 0.30
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 1.00 6 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 61.5% 8/13
дон 50.0% 2/4
шериф 42.9% 3/7
мирний 41.4% 12/29

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 29 54.7%
мафія 13 24.5%
шериф 7 13.2%
дон 4 7.5%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 3 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації
2 1× друге місце Bride's Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 3 25 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 2 з 12 Bride's Cup
У середньому топ-37.4% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2025 2 0 2 з 12
2024 1 0 5 з 11

Останні турніри

5 з 10 топ-50.0%
Christmas Cup 21 грудня 2025 · AML · Сакраменто ігор 8 · перемог 4 · бали 5.20 · допи +1.20 · штраф — · ПУ 1
2 з 12 топ-16.7%
Bride's Cup 15 березня 2025 · AML · Сакраменто ігор 7 · перемог 4 · бали 8.10 · допи +3.10 · штраф — · ПУ 3
5 з 11 топ-45.5%
Christmas Mini Cup 2024 21 грудня 2024 · AML · Сакраменто ігор 10 · перемог 4 · бали 8.90 · допи +4.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
53 гри
Найкращий місяць
березень 2025 — 43.8% (7/16)
Максимум допів за гру
+1.00 · Christmas Mini Cup 2024

Активність

1 ігровий день за останні 12 місяців, усі турнірні
менше ігор більше турнірний день

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
53 гри · частки рахуються від них
1 5 9.4% 60.0% 3/5
2 6 11.3% 50.0% 3/6
3 6 11.3% 50.0% 3/6
4 7 13.2% 14.3% 1/7
5 7 13.2% 28.6% 2/7
6 3 5.7% 66.7% 2/3
7 5 9.4% 60.0% 3/5
8 4 7.5% 50.0% 2/4
9 7 13.2% 57.1% 4/7
10 3 5.7% 66.7% 2/3
29 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 13.8% 50.0% 2/4
2 4 13.8% 25.0% 1/4
3 3 10.3% 33.3% 1/3
4 5 17.2% 20.0% 1/5
5 3 10.3% 66.7% 2/3
6 1 3.4% 100.0% 1/1
7 1 3.4% 0.0% 0/1
8 2 6.9% 50.0% 1/2
9 4 13.8% 50.0% 2/4
10 2 6.9% 50.0% 1/2
7 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 14.3% 100.0% 1/1
3 1 14.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 14.3% 0.0% 0/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 14.3% 100.0% 1/1
8 1 14.3% 0.0% 0/1
9 2 28.6% 50.0% 1/2
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 2 15.4% 0.0% 0/2
5 1 7.7% 0.0% 0/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 3 23.1% 66.7% 2/3
8 1 7.7% 100.0% 1/1
9 1 7.7% 100.0% 1/1
10 1 7.7% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 100.0% 1/1
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 50.0% 0.0% 0/2
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.