Satir

61 гра · остання гра 9 жов 2022
Redwood City, CA, USA
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 9 жовтня 2022, TusaSF Maf Club.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 61 клубні 53 · турнірні 8
Win-rate 54.1% 33/61
Бали 34.40 з них 0.50 допами · штраф віднято Середній доп: 0.01
ПУ · перший убитий 7
Середній ЛХ 1.00 7 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 87.5% 7/8
мирний 52.8% 19/36
мафія 50.0% 6/12
шериф 20.0% 1/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 36 59.0%
мафія 12 19.7%
дон 8 13.1%
шериф 5 8.2%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 8 з 11 Tusa SF #1
У середньому топ-72.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 8 з 11

Останні турніри

8 з 11 топ-72.7%
Tusa SF #1 2 жовтня 2022 · AML · Сан-Хосе ігор 8 · перемог 3 · бали 3.00 · допи — · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
6 ігор
Без штрафу поспіль
57 ігор
Найкращий місяць
лютий 2022 — 53.3% (8/15)
Максимум допів за гру
+0.25 · №6884
Найбільший штраф
−0.50 · №6772

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
61 гра · частки рахуються від них
1 1 1.6% 0.0% 0/1
2 5 8.2% 60.0% 3/5
3 1 1.6% 100.0% 1/1
4 11 18.0% 63.6% 7/11
5 3 4.9% 0.0% 0/3
6 11 18.0% 63.6% 7/11
7 6 9.8% 16.7% 1/6
8 8 13.1% 62.5% 5/8
9 3 4.9% 100.0% 3/3
10 12 19.7% 50.0% 6/12
36 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 2.8% 0.0% 0/1
2 2 5.6% 50.0% 1/2
3 1 2.8% 100.0% 1/1
4 5 13.9% 60.0% 3/5
5 1 2.8% 0.0% 0/1
6 7 19.4% 71.4% 5/7
7 3 8.3% 0.0% 0/3
8 5 13.9% 60.0% 3/5
9 3 8.3% 100.0% 3/3
10 8 22.2% 37.5% 3/8
5 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 40.0% 50.0% 1/2
5 2 40.0% 0.0% 0/2
6 1 20.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
12 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 8.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 16.7% 50.0% 1/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 2 16.7% 50.0% 1/2
7 2 16.7% 50.0% 1/2
8 3 25.0% 66.7% 2/3
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 16.7% 50.0% 1/2
8 ігор за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 25.0% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 2 25.0% 100.0% 2/2
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 1 12.5% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 2 25.0% 100.0% 2/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.