Repa

121 гра · остання гра 14 бер 2025
5 турнірів ·1× переможець
San Francisco, CA, USA · домашній клуб — Anza Social Club
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 14 березня 2025, Maf is....

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 121 клубні 83 · турнірні 38
Win-rate 44.6% 54/121
Бали 67.98 з них 15.08 допами · штраф віднято Середній доп: 0.12
ПУ · перший убитий 5
Середній ЛХ 1.20 5 ПУ
Штрафи 1.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
дон 61.5% 8/13
мафія 52.9% 18/34
шериф 50.0% 6/12
мирний 35.5% 22/62

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 62 51.2%
мафія 34 28.1%
дон 13 10.7%
шериф 12 9.9%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 5 турнірів →

Нагороди

подіуми та номінації
1 1× переможець Incognito Spring Mini Cup
2 1× друге місце Tusa SF #1

Підсумки за турнірами

Турнірів 5 38 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 1 з 10 Incognito Spring Mini Cup
У середньому топ-50.3% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 3 0 1 з 10
2022 2 0 2 з 11

Останні турніри

9 з 10 топ-90.0%
Last Chance West Coast 9 грудня 2023 · AML ігор 7 · перемог 1 · бали 3.10 · допи +2.10 · штраф — · ПУ —
1 з 10 перемога
Incognito Spring Mini Cup 9 квітня 2023 · AML · Сан-Хосе ігор 7 · перемог 6 · бали 8.50 · допи +2.50 · штраф — · ПУ 2
4 з 12 топ-33.3%
Sacramento Winter Mini-Cup 25 лютого 2023 · AML ігор 7 · перемог 4 · бали 6.98 · допи +2.58 · штраф — · ПУ 2
10 з 10 топ-100.0%
Sacramento Mask 17 грудня 2022 · AML ігор 9 · перемог 4 · бали 3.80 · допи +0.30 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
5 ігор
Без штрафу поспіль
58 ігор
Максимум допів за гру
+0.80 · №14903
Найбільший штраф
−0.50 · Sacramento Mask

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
121 гра · частки рахуються від них
1 16 13.2% 37.5% 6/16
2 15 12.4% 53.3% 8/15
3 14 11.6% 50.0% 7/14
4 10 8.3% 30.0% 3/10
5 10 8.3% 40.0% 4/10
6 15 12.4% 40.0% 6/15
7 8 6.6% 75.0% 6/8
8 10 8.3% 40.0% 4/10
9 9 7.4% 44.4% 4/9
10 14 11.6% 42.9% 6/14
62 гри за мирний · частки рахуються від них
1 7 11.3% 14.3% 1/7
2 4 6.5% 50.0% 2/4
3 7 11.3% 28.6% 2/7
4 5 8.1% 20.0% 1/5
5 8 12.9% 25.0% 2/8
6 8 12.9% 37.5% 3/8
7 7 11.3% 71.4% 5/7
8 5 8.1% 20.0% 1/5
9 3 4.8% 33.3% 1/3
10 8 12.9% 50.0% 4/8
12 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 5 41.7% 40.0% 2/5
2 2 16.7% 0.0% 0/2
3 1 8.3% 100.0% 1/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 8.3% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 100.0% 1/1
9 1 8.3% 0.0% 0/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
34 гри за мафія · частки рахуються від них
1 3 8.8% 66.7% 2/3
2 6 17.6% 50.0% 3/6
3 4 11.8% 50.0% 2/4
4 5 14.7% 40.0% 2/5
5 1 2.9% 100.0% 1/1
6 6 17.6% 33.3% 2/6
7 1 2.9% 100.0% 1/1
8 2 5.9% 50.0% 1/2
9 3 8.8% 100.0% 3/3
10 3 8.8% 33.3% 1/3
13 ігор за дон · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 3 23.1% 100.0% 3/3
3 2 15.4% 100.0% 2/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 7.7% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 15.4% 50.0% 1/2
9 2 15.4% 0.0% 0/2
10 2 15.4% 0.0% 0/2

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.