Churchill

22 гри · остання гра 29 жов 2023
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 29 жовтня 2023, Big 10.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 22 клубні 11 · турнірні 11
Win-rate 59.1% 13/22
Бали 16.80 з них 3.90 допами · штраф віднято Середній доп: 0.18
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мирний 69.2% 9/13
шериф 50.0% 1/2
дон 50.0% 1/2
мафія 40.0% 2/5

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 13 59.1%
мафія 5 22.7%
шериф 2 9.1%
дон 2 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 5 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-41.7% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 5 з 12

Останні турніри

5 з 12 топ-41.7%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 6 · бали 7.00 · допи +0.60 · штраф — · ПУ 2

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
12 ігор
Максимум допів за гру
+0.60 · №9849
Найбільший штраф
−0.50 · №9212

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
22 гри · частки рахуються від них
1 1 4.5% 100.0% 1/1
2 1 4.5% 100.0% 1/1
3 5 22.7% 60.0% 3/5
4 5 22.7% 60.0% 3/5
5 2 9.1% 100.0% 2/2
6 2 9.1% 50.0% 1/2
7 1 4.5% 100.0% 1/1
8 2 9.1% 0.0% 0/2
9 3 13.6% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
13 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 7.7% 100.0% 1/1
2 1 7.7% 100.0% 1/1
3 1 7.7% 100.0% 1/1
4 3 23.1% 100.0% 3/3
5 1 7.7% 100.0% 1/1
6 2 15.4% 50.0% 1/2
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 7.7% 0.0% 0/1
9 3 23.1% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 2 100.0% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
5 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 20.0% 0.0% 0/1
4 1 20.0% 0.0% 0/1
5 1 20.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 20.0% 100.0% 1/1
8 1 20.0% 0.0% 0/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 1 50.0% 100.0% 1/1
4 1 50.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.