Madison

44 гри · остання гра 13 чер 2024
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 13 червня 2024, Big 10.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 44 клубні 23 · турнірні 21
Win-rate 52.3% 23/44
Бали 35.10 з них 11.30 допами · штраф віднято Середній доп: 0.26
ПУ · перший убитий 6
Середній ЛХ 2.00 6 ПУ
Штрафи 1.00

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 75.0% 6/8
мафія 50.0% 3/6
дон 50.0% 2/4
мирний 46.2% 12/26

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 26 59.1%
шериф 8 18.2%
мафія 6 13.6%
дон 4 9.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 2 турніри →

Нагороди

подіуми та номінації

Підсумки за турнірами

Турнірів 2 21 гра
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 2 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-27.5% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 3 з 10
2022 1 0 3 з 12

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Зимний мини-кубок Big 10 2023 19 лютого 2023 · AML · Монреаль ігор 10 · перемог 6 · бали 11.10 · допи +4.90 · штраф — · ПУ 2
3 з 12 топ-25.0%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 7 · бали 7.40 · допи +0.40 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
32 гри
Максимум допів за гру
+0.80 · №15373
Найбільший штраф
−0.50 · №9461
ЛХ 3/3
1 гра

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
44 гри · частки рахуються від них
1 5 11.4% 60.0% 3/5
2 6 13.6% 33.3% 2/6
3 2 4.5% 50.0% 1/2
4 1 2.3% 0.0% 0/1
5 3 6.8% 0.0% 0/3
6 5 11.4% 80.0% 4/5
7 4 9.1% 75.0% 3/4
8 7 15.9% 85.7% 6/7
9 6 13.6% 33.3% 2/6
10 5 11.4% 40.0% 2/5
26 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 4 15.4% 50.0% 2/4
2 4 15.4% 25.0% 1/4
3 2 7.7% 50.0% 1/2
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 3.8% 0.0% 0/1
6 4 15.4% 75.0% 3/4
7 2 7.7% 50.0% 1/2
8 4 15.4% 100.0% 4/4
9 2 7.7% 0.0% 0/2
10 3 11.5% 0.0% 0/3
8 ігор за шериф · частки рахуються від них
1 1 12.5% 100.0% 1/1
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 25.0% 0.0% 0/2
6 1 12.5% 100.0% 1/1
7 2 25.0% 100.0% 2/2
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 12.5% 100.0% 1/1
10 1 12.5% 100.0% 1/1
6 ігор за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 16.7% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 2 33.3% 50.0% 1/2
9 2 33.3% 50.0% 1/2
10 1 16.7% 100.0% 1/1
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 1 25.0% 0.0% 0/1
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 1 25.0% 0.0% 0/1
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.