Eleanora

26 ігор · остання гра 6 жов 2024
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2024, Big 10.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 26 клубні 15 · турнірні 11
Win-rate 46.2% 12/26
Бали 18.90 з них 7.00 допами · штраф віднято Середній доп: 0.27
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.50 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 100.0% 2/2
дон 50.0% 2/4
мирний 41.2% 7/17
шериф 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 17 65.4%
дон 4 15.4%
шериф 3 11.5%
мафія 2 7.7%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 11 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 0 1–3 місця
Найкраще місце 6 з 12 Coupe De la Fleur de Lys
У середньому топ-50.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2022 1 0 6 з 12

Останні турніри

6 з 12 топ-50.0%
Coupe De la Fleur de Lys 11–12 червня 2022 · AML · Монреаль ігор 11 · перемог 5 · бали 5.60 · допи +1.10 · штраф −0.50 · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
21 гра
Максимум допів за гру
+0.70 · №8550
Найбільший штраф
−0.50 · Coupe De la Fleur de Lys

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
26 ігор · частки рахуються від них
1 4 15.4% 25.0% 1/4
2 3 11.5% 66.7% 2/3
3 1 3.8% 0.0% 0/1
4 4 15.4% 0.0% 0/4
5 2 7.7% 50.0% 1/2
6 2 7.7% 50.0% 1/2
7 3 11.5% 66.7% 2/3
8 4 15.4% 100.0% 4/4
9 3 11.5% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
17 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 3 17.6% 33.3% 1/3
2 1 5.9% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 4 23.5% 0.0% 0/4
5 1 5.9% 0.0% 0/1
6 1 5.9% 100.0% 1/1
7 2 11.8% 50.0% 1/2
8 2 11.8% 100.0% 2/2
9 3 17.6% 33.3% 1/3
10 0 0.0% — жодного разу
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 1 33.3% 0.0% 0/1
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
2 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 50.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за дон · частки рахуються від них
1 1 25.0% 0.0% 0/1
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 25.0% 100.0% 1/1
8 1 25.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.