Sofie Fatale

33 гри · остання гра 6 жов 2024
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду · клубні й турнірні разом

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 6 жовтня 2024, Big 10.

Період

Підсумки періоду

весь час · клубні й турнірні разом
Ігор 33 клубні 25 · турнірні 8
Win-rate 42.4% 14/33
Бали 25.30 з них 11.40 допами · штраф віднято Середній доп: 0.35
ПУ · перший убитий 2
Середній ЛХ 1.00 2 ПУ
Штрафи 0.50

Win-rate за місяцями

весь час вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
мафія 75.0% 3/4
дон 66.7% 2/3
шериф 50.0% 1/2
мирний 33.3% 8/24

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 24 72.7%
мафія 4 12.1%
дон 3 9.1%
шериф 2 6.1%

Турніри

за весь час · не залежить від періоду Усі 1 турнір →

Нагороди

подіуми та номінації
3 1× третє місце Newbie's Cup

Підсумки за турнірами

Турнірів 1 8 ігор
Фіналів 0 0.0% турнірів
Подіумів 1 1–3 місця
Найкраще місце 3 з 10 Newbie's Cup
У середньому топ-30.0% місце / учасників
Рік Турнірів Фіналів Найкраще місце Місце в полі · ліворуч вище
2023 1 0 3 з 10

Останні турніри

3 з 10 топ-30.0%
Newbie's Cup 10 грудня 2023 · AML · Монреаль ігор 8 · перемог 4 · бали 6.90 · допи +2.90 · штраф — · ПУ —

Особисті рекорди

Серія перемог
3 гри
Без штрафу поспіль
29 ігор
Максимум допів за гру
+0.70 · Newbie's Cup
Найбільший штраф
−0.50 · №8933

Активність

0 ігрових днів за останні 12 місяців
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
33 гри · частки рахуються від них
1 3 9.1% 0.0% 0/3
2 6 18.2% 0.0% 0/6
3 5 15.2% 20.0% 1/5
4 2 6.1% 50.0% 1/2
5 2 6.1% 50.0% 1/2
6 5 15.2% 60.0% 3/5
7 1 3.0% 100.0% 1/1
8 2 6.1% 100.0% 2/2
9 3 9.1% 66.7% 2/3
10 4 12.1% 75.0% 3/4
24 гри за мирний · частки рахуються від них
1 3 12.5% 0.0% 0/3
2 4 16.7% 0.0% 0/4
3 5 20.8% 20.0% 1/5
4 2 8.3% 50.0% 1/2
5 1 4.2% 0.0% 0/1
6 3 12.5% 66.7% 2/3
7 1 4.2% 100.0% 1/1
8 1 4.2% 100.0% 1/1
9 2 8.3% 50.0% 1/2
10 2 8.3% 50.0% 1/2
2 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 1 50.0% 100.0% 1/1
6 1 50.0% 0.0% 0/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
4 гри за мафія · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 25.0% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 1 25.0% 100.0% 1/1
10 2 50.0% 100.0% 2/2
3 гри за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 1 33.3% 0.0% 0/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 1 33.3% 100.0% 1/1
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 33.3% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

весь час
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.