Dina-mit

19 ігор за 2026 рік · 24 загалом ·клубні ігри · остання гра 3 тра 2026
Montreal, QC, Canada · домашній клуб — Big 10
Порівняти

Форма зараз

вер — лис проти чер — сер

Останні 3 місяці проти трьох попередніх, не залежить від періоду

За останні три місяці ігор немає. Остання гра — 3 травня 2026, Big 10.

Період
Місяць: усі

Підсумки періоду

2026 рік
Ігор 19
Win-rate 63.2% 12/19
Бали 16.80 з них 4.60 допами Середній доп: 0.24
ПУ · перший убитий 3
Середній ЛХ 1.00 3 ПУ
Штрафи 0.00

Win-rate за місяцями

2026 рік вище 50% нижче 50% менше 10 ігор на місяць
Роль
Зіграно ігор на місяць

Win-rate за ролями

відсічка — 50%
шериф 100.0% 3/3
дон 100.0% 1/1
мирний 58.3% 7/12
мафія 33.3% 1/3

Скільки ігор у кожній ролі

пунктир — очікувано за роздачею
мирний 12 63.2%
шериф 3 15.8%
мафія 3 15.8%
дон 1 5.3%

Особисті рекорди

Серія перемог
4 гри
Без штрафу поспіль
19 ігор
Максимум допів за гру
+0.50 · №27019

Активність

4 ігрові дні
менше ігор більше

Слоти за столом

пунктир — очікувано 10% на слот бліда смужка — менше 5 ігор на слоті
Роль
19 ігор · частки рахуються від них
1 2 10.5% 50.0% 1/2
2 6 31.6% 66.7% 4/6
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 10.5% 50.0% 1/2
6 3 15.8% 66.7% 2/3
7 1 5.3% 0.0% 0/1
8 2 10.5% 50.0% 1/2
9 1 5.3% 100.0% 1/1
10 2 10.5% 100.0% 2/2
12 ігор за мирний · частки рахуються від них
1 1 8.3% 100.0% 1/1
2 3 25.0% 33.3% 1/3
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 2 16.7% 50.0% 1/2
6 3 25.0% 66.7% 2/3
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 8.3% 0.0% 0/1
9 1 8.3% 100.0% 1/1
10 1 8.3% 100.0% 1/1
3 гри за шериф · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 2 66.7% 100.0% 2/2
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 1 33.3% 100.0% 1/1
3 гри за мафія · частки рахуються від них
1 1 33.3% 0.0% 0/1
2 1 33.3% 100.0% 1/1
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 1 33.3% 0.0% 0/1
8 0 0.0% — жодного разу
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу
1 гра за дон · частки рахуються від них
1 0 0.0% — жодного разу
2 0 0.0% — жодного разу
3 0 0.0% — жодного разу
4 0 0.0% — жодного разу
5 0 0.0% — жодного разу
6 0 0.0% — жодного разу
7 0 0.0% — жодного разу
8 1 100.0% 100.0% 1/1
9 0 0.0% — жодного разу
10 0 0.0% — жодного разу

Частки всередині одного набору дають 100% (з точністю до округлення), між наборами вони не складаються: у кожної ролі свій знаменник.

Клуби

2026 рік
Рейтинг ELO
скоро
ELO-рейтинг гравця — у розробці.
AI-аналіз гравця
скоро
AI-аналіз гравця на основі статистики, сильні та слабкі сторони. З'явиться пізніше, у post-MVP.